Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Dzień Przedsiębiorczości w Urzędzie Skarbowym

Na zaproszenie Pana Edwarda Matejkowskiego Naczelnika Urzędu Skarbowego w Łomży w dniu 10 marca 2006 odbyło się spotkanie z przedstawicielami Forum Gospodarczego Łomży w tym również z Łomżyńską Izbą Przemysłowo-Handlową. Doskonałą okazją był przypadający na piątek 10 marca Dzień Przedsiębiorczości.

Pan Naczelnik podsumował okres przystosowania podległego Urzędu Skarbowego do jeszcze bardziej efektywnej pracy na rzecz społeczności lokalnej, w tym samych przedsiębiorców. Omówiono także udział poszczególnych grup podatków wpływających do US oraz dokonano analizy zależności wpływu tych kwot w odniesieniu do rozwoju gospodarczego Łomży. Ponad 2-godzinne spotkanie było cenną wymianą poglądów i spostrzeżeń na pracę aparatu skarbowego w Łomży. Przedstawiciele Forum Gospodarczego Łomży wysoko ocenili pracę urzędników skarbowych. Wstępnie umówiono się na cykliczne kwartalne spotkania w celu wymiany istotnych informacji na styku Urząd Skarbowy – Przedsiębiorcy.
Łomżyńską Izbę Przemysłowo-Handlową reprezentowali : Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski, Wiceprezes Józef Kosiorek , Członek Zarządu Artur Filipkowski.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę