Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

"Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006"

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa wspólnie z Urzędem Miejskim w Łomży oraz przy współudziale: Ostrołęckiego Forum Gospodarczego, Urzędu Miasta w Ostrołęce oraz Starostwa Powiatowego w Łomży, serdecznie zapraszają na organizowane targi pod nazwą „Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006” . Targi odbędą się w dniach 10-11 czerwiec br., w Hali Widowiskowo – Sportowej przy S.P. Nr 9, ul. Księżnej Anny 18 w Łomży.

„Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006” mają na celu zaprezentowanie oferty lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw na rynku regionalnym.
Prezentacje to rozwój gospodarczy dla regionu Łomży i Ostrołęki.
Współpraca partnerów regionalnych, prezentacja produktów i usług lokalnego biznesu to zwiększenie możliwości dotarcia do potencjalnych klientów i wymiana doświadczeń. Prezentacje to także zapoznanie MSP z warunkami gospodarczymi rynku Unii Europejskiej.
Prezentacje skierowane są do małych i średnich przedsiębiorstw, firm handlowych, usługowych, produkcyjnych i inwestorów.
„Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006” staną się największą tego typu lokalną imprezą, która umożliwi spotkanie firm obu miast i regionu.
Oprócz profesjonalnej prezentacji ofert handlowych, Targi mają dostarczyć szczegółowych informacji o przedsiębiorcach naszego regionu zarówno mieszkańcom, jak i zaproszonym gościom.

Organizatorzy przygotowali wiele imprez towarzyszących, między innymi konferencje, skierowane do MSP oraz samorządów lokalnych, konkursy na „Najatrakcyjniejszy Produkt” i „Najbardziej Atrakcyjne Stoisko”, a także wiele imprez kulturalno – rozrywkowych.
Kampania promocyjna „Prezentacji Gospodarczych Łomża - Ostrołęka 2006” przeprowadzona będzie w lokalnych i regionalnych mediach, takich jak Telewizja, Radio i Prasa. Organizatorom szczególnie zależy na dotarciu z informacją do każdego przedsiębiorcy Ziemi Łomżyńskiej i Ostrołęckiej. Spoty reklamowe i plakaty z informacją o „Prezentacjach Gospodarczych Łomża - Ostrołęka 2006” zachęcą również mieszkańców regionu do odwiedzenia w tych dniach Łomży.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w załączonym formularzu zgłoszeniowym.

Serdecznie zapraszamy! 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę