Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Śniadanie inwestycyjne z WGI

W piątek 17 lutego 2006r. odbyło się seminarium z ekspertami grupy WGI, organizowane wspólnie przez grupę WGI Dom Maklerski S.A. oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową. W restauracji Rampa&VIP przy śniadaniu inwestycyjnym spotkało się 15 łomżyńskich przedsiębiorców.

Po śniadaniu rozpoczął się panel seminaryjny prowadzony przez przedstawicieli grupy WGI. Panel został poświęcony tematom: „Efektywne metody zabezpieczania ryzyka kursowego” oraz „Wprowadzenie do nowoczesnych form inwestowania”. Po omówieniu przewidzianych w programie zagadnień, grupa WGI zaprezentowała swoje usługi oraz możliwości współpracy z łomżyńskimi przedsiębiorcami. Spotkanie zakończyło się luźną dyskusją związaną z tematyką spotkania.
Uprzejmie informujemy, że w biurze Izby dostępne są materiały przygotowane przez grupę WGI Dom Maklerski S.A. Wszystkie chętne do zapoznania się z materiałami z seminarium osoby zapraszamy do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę