Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Informacja dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych!

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Łomży przypomina o obowiązku złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku 2005 - do dnia 31 stycznia 2006 r.

Roczna wartość sprzedaży napojów alkoholowych stanowi podstawę obliczenia wysokości opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w roku 2006.
Opłata za korzystanie z zezwoleń wnoszona jest na rachunek gminy w trzech równych ratach w terminach do 31 stycznia, 31 maja, 30 września danego roku kalendarzowego.

Druki oświadczeń dostępne są na stanowisku ds. Obsługi Klienta, w Wydziale Spraw Obywatelskich pok. nr 5 oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Łomży.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę