Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Syzyf dla Artura Filipkowskiego

Mam przyjemność poinformować Państwa, że w dniu wczorajszym, tj. 26.06.2006r, w Warszawie, nasz członek Artur Filipkowski - twórca i redaktor naczelny "Telewizji Łomża", nadawca ogólnopolskiej medialnej Grupy Vectra – odebrał przyznaną przez Kapitułę Kongregacji Przemysłowo- Handlowej Statuetkę „Syzyf 2005”. Nagroda przyznana została za prezentowanie problemów związanych z rozwojem małych i średnich przedsiębiorstw.

W tegorocznej III edycji, Kapituła Kongregacji Przemysłowo – Handlowej przyznała 4 statuetki. Dwie trafiły do polityków: Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Leppera. Nagrodę specjalną odebrała była Minister Finansów – Teresa Lubińska.

Kapituła Kongregacji Przemysłowo – Handlowej przyznała w tym roku także 11 wyróżnień „Dyplom Syzyfa”. Jeden z nich trafił do Andrzeja Grzymały – Przewodniczącego Rady Łomżyńskich Handlowców.


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę