Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Wigilia w Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo- Handlowej

W dniu 20 grudnia br. w Sali Bankietowej Hotelu Baranowski odbyła się Uroczystość Wigilijna zorganizowana przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową. Oprócz szanownego grona naszych przedsiębiorców obecnością swoją uroczystość zaszczycili między innymi: ks. Biskup Stanisław Stefanek, Senator Ludwik Zalewski, Wiceprezydent Łomży Krzysztof Choiński, Wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Zbigniew Sokołowski oraz pozostała grupa znakomitych osobistości naszego regionu i Łomży. Po wielu latach gościliśmy również bratnie organizacje zrzeszone w Forum Gospodarczym Łomży: Cech Rzemiosł Różnych, Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Radę Łomżyńskich Handlowców.

Po powitaniu gości przez Radę Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej zostały uroczyście wręczone przedstawicielom naszych nowych członkowskich firm certyfikaty przynależności do ŁIP-H. Następnie swoim ciepłym słowem obdarzył zgromadzonych ks. Biskup Stanisław Stefanek. Po przemówieniu ks. Biskupa była możliwość złożenia życzeń wszystkim gościom przez reprezentantów zaproszonych instytucji, z której chętnie korzystano. Po części przeznaczonej na życzenia Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej Maciej Zajkowski z Panią Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży Bożeną Niewińską ogłosili tradycyjną już wigilijną zbiórkę pieniędzy oraz przedstawili jej szczytny cel. Następnie nadszedł czas na osobiste życzenia składane sobie z opłatkiem, oraz na skosztowanie tradycyjnych potraw wigilijnych.
W tym roku zebrano kwotę 3660 zł., która została przekazana Zespołowi Szkół Specjalnych w Łomży na rzecz:
- remontu klas
- zakupu mebli szkolnych
- doposażenia szkoły w sprzęt i pomoce dydaktyczne
- dopłaty do turnusu rehabilitacyjnego
Mamy nadzieję, że pieniądze jakie udało się zebrać dzięki dobroci oraz wrażliwości naszych gości choć w części spowodują uśmiech na twarzach dzieci z Zespołu Szkól Specjalnych w Łomży i wierzymy, że zostaną spożytkowane na najpilniejsze potrzeby.
Podsumowując Wigilia Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej jak co roku przebiegła w pełnej życzliwości, ciepłej i uroczystej atmosferze.


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę