Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

"Przedsiębiorstwo Fair Play" 2006

Dnia 8. grudnia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta Gala IX edycji programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”, której laureatem został nasz członek – firma „FARGOTEX” Sp. z o.o

Wszyscy Laureaci kierujący się w swojej działalności zasadami fair play, tj. etycznego i uczciwego postępowania w biznesie zostali podczas gali uhonorowani tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2006.

Uczestnicy programu ubiegający się o przyznanie certyfikatu musieli udowodnić, że w swoich działaniach kierują się rzetelnością, uczciwością oraz lojalnością, potrafią usatysfakcjonować klientów, a także wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec dostawców i Skarbu Państwa.

Przedsiębiorstwa, którym przyznany został tytuł „Przedsiębiorstw Fair Play” 2006, to firmy, którym przyznany został tytuł, w których pracownicy tworzą zespoły ludzi zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy, menadżerowie zaś uważają za coś zupełnie naturalnego dzielenie się dorobkiem swoich firm z innymi, a wrażliwość społeczna i dobroczynność mają zupełnie inne niż powszechnie znane granice.

Serdecznie gratulujemy! 

 

 

Edyta Gawrych
śr, 13 grudnia 2006 14:50
Data ostatniej edycji: cz, 14 grudnia 2006 09:32:03

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę