Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 grudnia 2021 napisz DONOS@

"Łomżyński Laur Gospodarczy" - promocja sukcesu

Edyta Gawrych śr, 14 maja 2008 11:29

Szanowni Przedsiębiorcy! Specjalnie dla Was został przedłużony termin składania dokumentów w konkursie„Łomżyński Laur Gospodarczy” organizowany wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową i Urzęd Miejski w Łomży. Uwaga! Ostateczny termin składania wypełnionego formularza wraz z załącznikami mija 31.05.2008 roku.

Prezydent popiera stanowisko Izby

Edyta Gawrych wt, 13 maja 2008 10:31

Dnia 7 maja 2008 roku Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński zwrócił się do Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży Pana Mirosława Oliferuka z prośbą “ ...o przekazanie apelu do podmiotów prowadzących szkolenie kandydatów na kierowców, aby ograniczyli poruszanie się po najbardziej obciążonych ruchem ulicach miasta,

EDPOL - "Przedsiębiorstwem Fair Play"

Edyta Gawrych pt, 25 kwietnia 2008 11:54

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż dnia 24 kwietnia 2008r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego nasz członek - firma PPH EDPOL EXPORT – IMPORT, został uhonorowany Certyfikatem“Przedsiębiorstwo Fair Play”, który otrzymał z rąk Mieczysława Bąka – Przewodniczącego Komisji Ogólnopolskiej Programu “Przedsiebiorstwo Fair Play” oraz specjalny dyplom uznania od Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Dworzańskiego. Firma została nagrodzona podczas X edycji programu, przechodząc dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe.

Przyjazne L-elki, ale po godzinach szczytu

Edyta Gawrych pt, 25 kwietnia 2008 11:46

Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej zwróciła się z uprzejmą prośbą do Prezydenta Miasta Łomża o rozważenie możliwości ograniczenia poruszania się po ulicach miasta Łomża samochodów Nauki Jazdy, tzw. „L” ( z wyłączeniem przedsiębiorców prowadzących lokalną działalność gospodarczą na terenie miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego), od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: 1.od 7.00 do 9.00 2.od 15.00 do 17.00

Konkurs „Łomżyński Laur Gospodarczy”

Edyta Gawrych wt, 22 kwietnia 2008 14:30

Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński oraz Prezes Łomżyńskiej Izby Przemyslowo – Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski serdecznie zapraszają wszystkich przedsiębiorców do udziału w organizowanym wspólnie, po raz pierwszy Konkursie pod nazwą „Łomżyński Laur Gospodarczy”.

Kryteria działań 1.4. i 3.2. w ramach RPO

Edyta Gawrych wt, 08 kwietnia 2008 11:43

Zgodnie z obietnicą przekazujemy Państwu informacje dotyczące pozyskania środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.

Przyjazna infolinia dla przedsiębiorców - 9524

Edyta Gawrych pt, 04 kwietnia 2008 11:51

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa zaprosiła na spotkanie z przedsiębiorcami przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży, na prezentację nowego portalu internetowego. Zalety funkcjonowania projektu “Urząd Pracy 7 dni w tygodniu, 24h na dobę” przedstawił koordynator projektu Pan Hubert Bieniek.

Środki z RPO na lata 2007-2013 już dostępne

Edyta Gawrych pt, 04 kwietnia 2008 11:22

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa 3 kwietnia 2008r. zorganizowała spotkanie z Panem Grzegorzem Orłowskim Członkiem Komitetu Monitorującego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ekspertem z dziedziny funduszy europejskich oraz doradcą Posła RP Roberta Tyszkiewicza, na temat kryteriów przyznawania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego w Latach 2007-2013, w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw.

Komisja Rozwoju o strefie ekonomicznej i rozwiązaniach drogowych

Edyta Gawrych pt, 04 kwietnia 2008 10:21

Dnia 3 kwietnia 2008 roku Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa została zaproszona na posiedzenie Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego. Spotkanie odbyło się w sali narad w Urzędzie Miejskim w Łomży o godz. 14:00. Oprócz Radnych Miasta w obradach uczestniczył Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński. Przedstawiciele Izby zostali zaproszeni na dyskusję dotyczącą tworzonej podstrefy ekonomicznej w Łomży.

Przyjazna rewizyta miasta Södertälje w Łomży

Edyta Gawrych śr, 02 kwietnia 2008 11:45

Dnia 1 kwietnia 2008 roku do Łomży przybyła z rewizytą delegacja z miasta Södertälje ze Szwecji. Przedstawiciele strony szwedzkiej w osobach: Roger Svanborg Viceprezydent miasta Södertälje, Karl Svensson – przedstawiciel regionu Sztokholmskiego w Warszawie oraz Pani Urszula Estmer (urodzona w Łomży) mieszkająca i pracująca na stałe w Södertälje spotkali się z przedstawicielami Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w osobach: Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski, Vice Prezes Rady Izby Artur Truszkowski, Członek Rady Izby Wojciech Dąbrowski oraz Elżbieta Gadomska jako gospodyni uroczystego obiadu w Restauracji Amadeus.

Regionalny Program Operacyjny - pieniądze dla przedsiębiorców

Edyta Gawrych pon, 31 marca 2008 10:38

Uprzejmie informujemy, iż dnia 03.04.2008r. (czwartek), w godz. 16:00 – 18:00 w Hotelu „POLONEZ” w Łomży przy ul. Rządowej 1A, odbędzie się spotkanie z Panem Grzegorzem Orłowskim Członkiem Komitetu Monitorującego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ekspertem z dziedziny funduszy europejskich oraz doradcą Posła RP Roberta Tyszkiewicza

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze ŁIP-H - 2008

Edyta Gawrych pt, 28 marca 2008 10:47

Jak co roku w miesiącu marcu, dnia 27.03.2008r. odbyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Posiedzenie rozpoczęło się w drugim terminie obrad o godzinie 18:00, w Kompleksie Gastronomicznym “Labirynt” w Łomży. Coroczne podsumowaniu działalności ŁIP-H skupiło 24 przedsiębiorców.

Łomżyńska misja gospodarcza w Gorkach na Białorusi

Edyta Gawrych śr, 19 marca 2008 08:49

W dniach 13-16 marca 2008 roku delegacja łomżyńskich przedsiębiorców i samorządowców gościła w miejscowości Gorki na Białorusi. Było to pokłosie, podpisanego w październiku 2007 roku, Porozumienia o wzajemnej współpracy Urzędu Miejskiego w Łomży z miastem Gorki w dziedzinie gospodarczej, kulturalnej i oświatowej. Celem wizyty było zapoznanie się z przepisami panującymi u naszych wschodnich sąsiadów i ich gospodarką oraz przygotowanie podstaw pod ewentualną współpracą na płaszczyźnie wymiany handlowej, kulturalnej i oświatowej.

"Naturalnie z Podlasia" - Pomysłem Roku 2007

Edyta Gawrych wt, 18 marca 2008 11:35

W sobotę 15 marca podczas uroczystej, dorocznej Gali poznaliśmy laureatów IV edycji konkursu „Podlaska Marka Roku”, organizowanego przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Za Pomysł Roku 2007 Kapituła uznała inicjatywę klastrową „ Naturalnie z Podlasia” – Stowarzyszenie Klaster Spożywczy „Naturalnie z Podlasia”.

Zakończenie projektu "Program szkoleń promujących clustering"

Edyta Gawrych wt, 18 marca 2008 11:16

Miło nam poinformować, iż w dniu 7 marca br. mieliśmy honor i przyjemność wziąźć udział w konferencji kończącej ogólnopolski projekt "Program szkoleń promujących clustering". Wśród gości zaproszonych byli również przedstawiciele Klastra Spożywczego “Naturalnie z Podlasia”, którzy zaprezentowali swoje osiągnięcia oraz drogę powstania.

Narew łączy - Lokalna Organizacja Turystyczna

Edyta Gawrych wt, 05 lutego 2008 09:59

Ponad 30 przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek administracyjnych a także lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych z województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego podpisało się pod dokumentem powołującym do życia Partnerstwo „Dorzecza Narwi”. Projekt ma na celu promocję regionu oraz budowę spójnego systemu informacji turystycznej.

Zmiana granic przyszłej Podstrefy SSSE

Edyta Gawrych cz, 31 stycznia 2008 11:14

Podczas dzisiejszej sesji, Radni Rady Miejskiej Łomży zmienili uchwałę dotyczącą zgody na ustanowienie Łomżyńskiej Podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Zmiany dotyczyły wyłączenia z terenu planowanej Podstrefy pasa z infrastrukturą techniczną ulicy miejskiej oraz terenów Pepees-u, a włączeniu w nią działek przy Gaspol-u oraz ulicy Poligonowej. Zmiany te wynikają w głównej mierze z rezygnacji Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego w Łomży z inwestowania w Specjalnej Podstrefie Ekonomicznej.

Kolejne spotkanie w Łomży w sprawie SSSE

Edyta Gawrych wt, 29 stycznia 2008 15:09

W dniu dzisiejszym, tj. 29.01.2008r., doszło do spotkania władz miasta Łomża z przedstawicielami Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej oraz z zaintersowanymi przedsiebiorcami. Podczas zebrania zostały uszczegółowione sprawy dotyczące terenów pod inwestycje, mające być w podsterfie ekonomicznej.

Przyjazna Wigilia

Edyta Gawrych śr, 19 grudnia 2007 10:29

Dnia 18 grudnia 2007 roku Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży wspólnie zorganizowali Wieczór Wigilijny. Uroczystość odbyła się w Hotelu „GROMADA” i skupiła około 100 osób, przedsiębiorców oraz zaproszonych gości. Podczas spotkania opłatkowego Członkowie Rady Izby wręczyli certyfikaty dla nowych siedmiu członków Izby.

Maciej Żywno nowym wojewodą podlaskim

Edyta Gawrych pt, 30 listopada 2007 10:42

Wczoraj wieczorem premier Donald Tusk wręczył akty powołania 16 wojewodom. - Zostajecie państwo wojewodami nie tylko po to, by reprezentować skutecznie rząd RP w województwie, jesteście powołani także do wielkiego zadania, jakim jest reforma administracji właśnie na poziomie wojewódzkim – powiedział szef rządu. W exposé Tusk zapowiedział, że jego gabinet zamierza przekazać część kompetencji wojewodów marszałkom województw.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »» · »
 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę