Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Ł.I.P.-H.

W czwartek 30 marca br. odbyło się Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Uroczystość zorganizowana została w Kompleksie Gastronomicznym „Labirynt” przy ul. Sikorskiego 345 w Łomży. Na zaproszenie odpowiedziało 35 Przedsiębiorców. Walne rozpoczęło się w drugim terminie, o godzinie 17:30. Obrady rozpoczął Prezes Rady Izby Maciej Zajkowski od powitania gości.

Zaraz po tym Prezes zaproponował kandydaturę Wiceprezesa Rady Izby Stanisława Kaczyńskiego na Przewodniczącego obrad. Na stanowisko Sekretarza wybrano Panią Jolantę Nowik. Skład poszczególnych komisji prezentował się następująco:

  W Komisji Mandatowej znaleźli się:
 • Przewodnicząca Komisji Mandatowej Danuta Rafałowska
 • Marek Mackiewicz
 • Kazimierz Kryszpin

  Komisję Uchwał i Wniosków stanowili:
 • Przewodniczący Komisji Uchwał i Wniosków Marek Żelazny
 • Artur Truszkowski
 • Robert Szymański


Komisję Rewizyjną reprezentowała Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Janina Szymańska oraz Sekretarz Komisji Rewizyjnej Stanisław Siwik.

Prezes Maciej Zajkowski omówił działalność Izby w 2005 roku oraz kierunki działań na 2006 rok. Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Janina Szymańska zapoznała uczestników obrad z wynikami kontroli pełnej Izby, sprawozdaniem finansowym, bilansem oraz rachunkiem wyników. Następnie Prezes Izby odczytał i omówił zaplanowany na rok 2006 budżet Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej.

Obrady Walnego Zgromadzenia przebiegły bardzo sprawnie. Obecna Rada Izby otrzymała absolutorium. Rada zebrała pozytywne opinie Członków Izby za dużą aktywność oraz działania na rzecz integracji przedsiębiorców. Członkowie Izby pytali o stanowisko Rady Izby wobec budowy wielkopowierzchniowego obiektu handlowego w Łomży. Prezes poinformował, że Rada nie zajęła żadnego stanowiska w tej sprawie, ponieważ pomimo starań ze strony Izby nie może dojść do skutku spotkanie z Prezydentem Miasta. Generalnie podkreślano brak partnerskiego dialogu pomiędzy przedsiębiorcami a Prezydentem i samorządem lokalnym.

Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze i zakończyło się o godzinie 20:00. Izba ma przed sobą dużo zadań wyznaczonych do zrealizowania na ten rok i będzie nadal prężnie działała na rzecz swoich członków, przedsiębiorczości na terenie Łomży i okolic oraz rozwoju naszego miasta.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę