Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 października 2020 napisz DONOS@

14 lat Sanmetu

Foto: 14 lat Sanmetu
pon, 17 października 2005 13:37

Miło nam poinformować, że zgodnie z zapowiedzią dnia 15. października odbyła się impreza związana z “Dniami otwartymi” w firmie Sanmet. Zarówno pogoda jak i ilość odwiedzających firmę dopisały. Warto przypomnieć, że firma Sanmet działa z powodzeniem na rynku już od 14 lat i jest jednym z regionalnych liderów branży sanitarno-grzewczej, metalowo-narzędziowej oraz wyposażenia łazienek. Firma zajmuje się sprzedażą hurtową, detaliczną jak też doradztwem. Sanmet od początków istnienia jest firmą o charakterze rodzinnym i daje około 20 miejsc pracy.

Edukacja i Biznes

Foto: Edukacja i Biznes
śr, 12 października 2005 14:25

Dnia 26. września wpłynął do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej list intencyjny dotyczący zawarcia współpracy pomiędzy naszą Izbą a Zespołem Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Oczekiwania ze strony Pana dyrektora Pawła Drożynera to między innymi organizowanie spotkań przedsiębiorców z młodzieżą i nauczycielami w zakresie wymiany doświadczeń. Rada ŁIP-H podjęła decyzję o podjęciu współpracy z ww. Zespołem Szkół w przekonaniu o celowości takich działań oraz ich pozytywnych efektach w przyszłości.

Targowy Center-Mebel

Foto: Targowy Center-Mebel
wt, 11 października 2005 13:52

Zgodnie z naszą piątkową informacją, w sobotę 8. października br. odbyły się III Targi Akcesoriów Meblowych organizowane przez firmę “Center-Mebel”. Trzecia już edycja Targów była jak zawsze znakomitą okazją do spotkań odbiorców z dostawcami oraz prezentacji nowych wyrobów na rynku akcesoriów meblowych.

Nowe Clio

Foto: Nowe Clio
wt, 11 października 2005 13:47

W piątek wieczorem (7. października br.) do salonu samochodowego Renault w Łomży przybyli obecni i przyszli użytkownicy samochodów francuskiej marki oraz przyjaciele firmy “Auto Zawadzki”. Głównym powodem zorganizowanej uroczystości, jak już informowaliśmy, było wprowadzenie do oferty sprzedaży odmłodzonego modelu samochodu Renault Clio.

Nowy Okruszek

Foto: Nowy Okruszek
cz, 29 września 2005 12:31

Miło nam poinformować, że wczoraj (środa, 28.09.2005 r.) nastąpiło uroczyste otwarcie nowej piekarni należącej do członka naszej Izby, Przedsiębiorstwa “Okruszek” Pani Elżbiety i Sylwii Gadomskich. Nowowybudowany obiekt znajdujący się przy ulicy Przykoszarowej spełnia wszystkie warunki nowoczesnego zakładu na skalę europejską. Obecnością swoją zaszczyciły uroczystość m.in. władze kościelne z Biskupem Stanisławem Stefankiem, Wojewoda Podlaski Pan Marek Strzaliński, władze miasta w osobach Prezydenta i jego Zastępców oraz łomżyńscy Radni. Swoją obecność zaznaczyli także koledzy i przyjaciele z branży z Gdańska, Poznania, Torunia i Gliwic co jeszcze bardziej podkreśliło “krajowy wymiar” imprezy. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski, Wiceprezes dr Stanisław Kaczyński, Wiceprezes Józef Kosiorek oraz Członek Rady Izby Pan Artur Filipkowski.

Nasi parlamentarzyści

Foto: Nasi parlamentarzyści
cz, 29 września 2005 12:30

W środę 28. września br. odbyła się zwołana przez Radę Forum Gospodarczego Łomży konferencja prasowa poświęcona wynikom wyborów parlamentarnych i wygranym w tychże wyborach. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski, Wiceprezes dr Stanisław Kaczyński, Wiceprezes Józef Kosiorek oraz Członkowie Rady Izby: Pani Danuta Rafałowska i Pan Artur Filipkowski. Swoją obecnością zaszczycili organizatorów nowo wybrani Posłowie: Jan Jarota, Lech Kołakowski i Robert Tyszkiewicz oraz Senator płk Ludwik Zalewski.

Drugie wydanie "Forum Gospodarczego"

Foto: Drugie wydanie "Forum Gospodarczego"
cz, 29 września 2005 12:09

W piątek 23. września 2005 br. ukazało się drugie wydanie redagowanej przez Forum Gospodarcze Łomży gazetki "Forum Gospodarcze". Na łamach naszego wydawnictwa można znaleźć świeże informacje dotyczące przedsiębiorców oraz życia gospodarczego Łomży i okolic. W związku z wyborami do parlamentu nie ominął nas także temat poparcia kandydatów na Posłów. Zachęcamy do czytania i czekamy na Państwa opinie oraz pomysły pod adresem e-mail biuro@iph.lomza.pl lub numerem telefonu (0 86) 216 33 55.

Wizna: Znaleźli pracowników i pracodawców

Foto: Wizna: Znaleźli pracowników i pracodawców
mm pon, 26 września 2005 11:24

Ponad 60 miejsc pracy zaproponowali przedsiębiorcy mieszkańcom Wizny i okolicznych miejscowości. W piątek w Hotelu Kasztelan Wiski w Wiźnie odbyły się I Targi Pracy. Oferty zatrudnienia przedstawiło kilkanaście firm. Największa dotyczyła zatrudnienia 30 pracowników. W sumie na targi przybyło ok. 200 bezrobotnych oraz uczniowie klas maturalnych szkół w Marianowie i Jedwabnem wiecej na 4lomza.pl

Nowe przedsiębiorstwa już wkrótce

Foto: Nowe przedsiębiorstwa już wkrótce
śr, 21 września 2005 13:45

W dniu dzisiejszym tj, 21.09.2005 roku w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Łomży odbyła się konferencja prasowa na temat „ Wejście w rynek- aktywizacja przedsiębiorczości na terenie NTS III”. Prezes Zarządu ARR Pan Sławomir Szulc przedstawił założenia merytoryczne tego przedsięwzięcia podkreślając bardzo praktyczne aspekty projektu tj. utworzenia ok. 100 firm przez ludzi do 25 roku życia.

Znów przyjaźnie…

Foto: Znów przyjaźnie…
cz, 15 września 2005 13:28

W dniu dzisiejszym (15 września 2005r) odbyło się kolegium Kapituły tytułu "Podlaski Urząd Przyjazny Przedsiębiorcom”. W obradach pod przewodnictwem Pana Wojewody Marka Strzalińskiego udział wziął w imieniu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Prezes Rady Maciej Krzysztof Zajkowski.

Nelli Rokita w ŁIP-H

Foto: Nelli Rokita w ŁIP-H
cz, 15 września 2005 13:24

Ostatnio można zaobserwować coraz większe zainteresowanie różnych instytucji otoczenia biznesu naszym “łomżyńskim podwórkiem” i działaniami Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. To oznacza, że powoli przenika do nas to, co na zachodzie Europy jest standardem. Chodzi tu o wspólny dialog i współpracę różnych instytucji z przedsiębiorcami. Przykładem takich właśnie działań było środowe spotkanie Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej z przedstawicielami Instytutu Polskiej Przedsiębiorczości oraz Europejskiej Unii Kobiet w osobach Pani Przewodniczącej Nelli Rokita i przedstawiciela z Łomży, Pani Alicji Agaty Gołaszewskiej.

Współpraca ponad wszystko

Foto: Współpraca ponad wszystko
pt, 09 września 2005 10:43

W dniu wczorajszym (08 września 2005r) odbyła się konferencja „Współpraca na rzecz Podlasia” , którą zorganizowała Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Obecność swoją zaznaczyły prawie wszystkie samorządy gospodarcze działające w województwie Podlaskim w tym także Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa, którą reprezentował Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski. Dodatkowo Łomża była reprezentowana przez przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego.

Porozmawiajmy o gospodarce

Foto: Porozmawiajmy o gospodarce
śr, 07 września 2005 10:32

Wczoraj w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się zapowiadane wcześniej spotkanie przedsiębiorców i przedstawicieli Forum Gospodarczego Łomży z reprezentantami Władz Miasta. Pana Prezydenta reprezentował Naczelnik Kancelarii Pan Andrzej Czechowski a Radę Miasta siedmiu Radnych z Przewodniczącym Panem Janem Jarotą. Na brak uczestników konferencji nie można było narzekać.

Poparcie udzielone

Foto: Poparcie udzielone
pt, 02 września 2005 12:53

W dniu wczorajszym (czwartek, 01.09.2005 r.) w siedzibie Forum Gospodarczego Łomży odbyło się posiedzenie Rady Forum, na którym Rada zajęła oficjalne stanowisko w sprawie udzielenia poparcia ubiegającym się o to kandydatom na Posłów. Do Forum Gospodarczego Łomży o poparcie zwrócili się: Pan Lech Kołakowski (PiS), Pan Jan Jarota (LPR) oraz Pan Robert Tyszkiewicz (PO).

Spotkanie z profesorem Witoldem Modzelewskim

Foto: Spotkanie z profesorem Witoldem Modzelewskim
wt, 30 sierpnia 2005 10:34

Wczoraj (29.08.2005 r.) w Hotelu “Gromada” odbyło się zapowiadane spotkanie prof. dr hab. Witolda Modzelewskiego z przedsiębiorcami. Po konferencji prasowej Profesor Modzelewski rozpoczął spotkanie przemówieniem na temat "System podatkowy w nowej kadencji Sejmu - prognoza dla przedsiębiorców”.

Pierwsze wydanie "Forum Gospodarczego Łomży"

Foto: Pierwsze wydanie "Forum Gospodarczego Łomż...
pt, 26 sierpnia 2005 13:31

Uprzejmie informuję o pierwszym wydaniu miesięcznika “Forum Gospodarcze Łomży”, który jest bezpłatnym dodatkiem do dzisiejszej Gazety Współczesnej.

Prezentacje Jana Jaroty i Remigiusza Fabiańskiego

cz, 25 sierpnia 2005 11:31

W środę 24. sierpnia br. odbyły się zaplanowane spotkania z kandydatem na posła z ramienia LPR- panem Janem Jarotą, oraz kandydatem na senatora, przewodniczącym łomżyńskiej PO- panem Remigiuszem Fabiańskim.

Spotkanie z Robertem Tyszkiewiczem

Foto: Spotkanie z Robertem Tyszkiewiczem
śr, 24 sierpnia 2005 13:07

Wczoraj (23.08.2005r.) zgodnie z zapowiedzią odbyło się spotkanie przedstawicieli Forum Gospodarczego Łomży i zainteresowanych przedsiębiorców z kandydatem na posła- panem Robertem Tyszkiewiczem. Kandydat (przewodniczący PO powiatu białostockiego, lider listy) zaprezentował w skrócie najistotniejsze punkty programu gospodarczego Platformy Obywatelskiej i swój punkt widzenia na różne aspekty tegoż programu.

Spotkań ciąg dalszy

Foto: Spotkań ciąg dalszy
wt, 23 sierpnia 2005 13:07

Planowane są kolejne spotkania przedstawicieli Forum Gospodarczego Łomży z kandydatami na posłów. W najbliższym czasie przewidujemy następujące prezentacje: - Spotkanie z panem Robertem Tyszkiewiczem (PO) - wtorek, 23 sierpnia br., godz. 17:00 - Spotkanie z panem Janem Jarotą (LPR) – środa, 24 sierpnia br., godz. 17:00

Spotkania z kandydatami ruszyły

Foto: Spotkania z kandydatami ruszyły
cz, 18 sierpnia 2005 15:07

W dniu wczorajszym (17.08.2005 r.) w siedzibie Forum Gospodarczego Łomży przy ulicy Giełczyńskiej 4 odbyło się spotkanie przedstawicieli Forum z panem Lechem Kołakowskim, kandydatem na posła.

« · 1 · 2 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę