Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Via Baltica ciąg dalszy

Uprzejmie informujemy, że sprawa przebiegu trasy Via Baltica powraca na scenę. Dnia 17 marca br. (piątek) ma odbyć się organizowana wspólnie przez Forum Gospodarcze Łomży i Ostrołęckie Forum Gospodarcze konferencja poświęcona koncepcji alternatywnego przebiegu trasy Via Baltica przez Łomżę i Ostrołękę. Konferencja odbędzie się w siedzibie Ostrołęckiego Forum Gospodarczego przy ul. Gorbatowej 15 w Ostrołęce, początek o godzinie 11:00.

O przebiegu konferencji i ustaleniach podczas niej zawartych poinformujemy na łamach naszego serwisu internetowego.
Załączony obrazek przedstawia kopię zaproszenia na ww. konferencję, skierowanego do Izby.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę