Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Święcenia Biskupie Ks. Tadeusza Bronakowskiego

Dnia 4 marca br. o godzinie 10.00 w Katedrze Łomżyńskiej Ks. Tadeusz Bronakowski przyjął Sakrę Biskupią, stając się Biskupem pomocniczym Diecezji Łomżyńskiej i jej Ordynariusza Księdza Biskupa Stanisława Stefanka.

Z tej okazji przedstawiciele Rady Izby ofiarowali darowiznę, która zgodnie z wolą Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Bronakowskiego, została przekazana dla Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Domu Dziecka w Łomży.

W uroczystości wzięła udział Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa reprezentowana przez Vice Prezesa Rady Izby Stanisława Kaczyńskiego oraz członków Rady Danuty Rafałowskiej i Artura Filipkowskiego.

 

 

Edyta Gawrych
pon, 06 marca 2006 10:53
Data ostatniej edycji: pt, 08 września 2006 12:53:19

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę