Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Łomży ogłasza nabór podmiotów gospodarczych z sektora Małych i Średnich Przedsiebiorstw i absolwentów do projektu realizowanego w ramach działania - 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy - Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”.

Celem projektu „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim” jest podniesienie innowacyjności regionu poprzez stworzenie współpracy pomiędzy sektorem badawczo- rozwojowym a podmiotami gospodarczymi działającymi na terenie NTS III, poprzez dwunastomiesięczne staże, prowadzące do podniesienia konkurencyjności na lokalnym i regionalnym rynku.
Program „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim” trwa od 01.02.2006 do 30.06.2007 roku i skierowany jest do 40 absolwentów szkół wyższych (20 kobiet, 20 mężczyzn) nie zarejestrowanych jako osoby bezrobotne, w tym 4 pracowników (2 kobiety, 2 mężczyzn) sektora badawczo – rozwojowego. Przewiduje się na potrzeby projektu utworzenie „grupy rezerwowej”. Stażysta otrzymywać będzie wynagrodzenie w wysokości 1 000 PLN pomniejszone o składki wynikające z tytułu zatrudnienia.
Bardziej szczegółowych informacji o projekcie można zaczerpnąć na stronie internetowej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży pod adresem www.podlaskie.org.pl.
Uprzejmie informujemy, że dokumentami zgłoszeniowymi dysponuje również biuro Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej.


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę