Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 października 2021 napisz DONOS@

Fargotex przedsiębiorstwem Fair Play

śr, 21 grudnia 2005 10:30

W dniu 16 grudnia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa VII edycji programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem programu jest promocja zasad etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie. W ramach programu oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia działalności gospodarczej. Oznacza to, że brane są pod uwagę nie tylko wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim właściwe relacje z pracownikami, kontrahentami, klientami, lokalną społecznością i władzami publicznymi.

Z Wartą warto...

śr, 07 grudnia 2005 16:00

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami dnia 2 grudnia w piątek odbyła się zorganizowana wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową i T. U. i R. “WARTA” S.A. impreza “Mikołajkowe Spotkanie Przedsiębiorców Łomży i okolic”. Zbiórka uczestników została wyznaczona na godzinę 12:00 na strzelnicy “Forty”. Już o godzinie 12:15 na oficjalnym rozpoczęciu imprezy przez Dyrektora T. U. I R. “WARTA” S.A. Rejon Łomża Pana Kazimierza Kryszpina, obecny był komplet zaproszonych gości. Wszyscy byli zwarci i gotowi do stawienia sobie czoła w zawodach strzeleckich o puchar Dyrektora Oddziału Podlaskiego TUiR Warta S.A.

Czwarte wydanie "Forum Gospodarczego"

pt, 25 listopada 2005 09:49

W dniu dzisiejszym (25.11.2005 r.) wraz Gazetą Współczesną ukazał się już 4 numer naszej gazetki “Forum Gospodarcze”. Jak zwykle znajdziemy w nim garść informacji dotyczących Izby i jej Członków. Zachęcamy do czytania oraz nadsyłania swoich uwag i opinii do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej drogą elektroniczną ( e-mail: biuro@iph.lomza.pl ), bądź też pod numerem telefonu (0 86) 216 33 55.

Z wizytą na Łotwie

pon, 21 listopada 2005 11:57

W dniach 15-18 listopada br. przedstawiciele Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej wraz z przedstawicielami Starostwa Łomżyńskiego udali się z wizytą do łotewskiego Rejonu Daugavpils. Głównym punktem spotkania było dla delegacji ze Starostwa podpisanie umowy o współpracy między gminami Miastkowo i Naujene, a dla przedstawicieli naszej Izby nawiązanie kontaktów z Daugavpilskim oddziałem Łotewskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Naszą Izbę reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski, Dyrektor biura Tomasz Chrostowski oraz Pan Wojciech Dąbrowski z firmy Edpol.

Nasze złote firmy

wt, 08 listopada 2005 11:11

W dniu wczorajszym na łamach “Kuriera Porannego” opublikowany został prestiżowy ranking największych firm na Podlasiu, firm które najwięcej zarobiły, najwięcej wyeksportowały i tworzą najwięcej miejsc pracy. Spośród członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej wyróżnionych zostało 11 firm we wszystkich kategoriach rankingu.

Podsumowanie

pon, 07 listopada 2005 17:06

W dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 odbyła się w biurze Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej konferencja prasowa poświęcona podsumowaniu 6 miesięcy pracy nowej Rady i 9 miesięcy działania Izby. Na konferencji wymienione zostały założenia, które Izba dotychczas osiągnęła, oraz te, których nie udało się spełnić. Obecni przedstawiciele Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej przedstawili też zadania jakie stawiają przed sobą do zrealizowania do końca bieżącego roku.

Spotkań z młodzieżą ciąg dalszy

śr, 26 października 2005 12:24

We wtorek 25. października trzeci już raz przedstawiciele Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Spotkanie tradycyjnie było poświęcone tematowi przedsiębiorczości.

Trzecie wydanie "Forum Gospodarczego"

pt, 21 października 2005 09:36

Do dzisiejszego (21.10.2005 r.) wydania Gazety Współczesnej dołączona jest w formie wkładki nasza gazetka "Forum Gospodarcze". To już trzeci numer miesięcznika, w którym jak zawsze można znależć garść informacji z życia gospodarczego Łomży. Gorąco zachęcamy do czytania i czekamy na Państwa opinie oraz pomysły pod adresem e-mail biuro@iph.lomza.pl lub numerem telefonu (0 86) 216 33 55.

Młodzież i biznes

śr, 19 października 2005 15:23

Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży miały miejsce pierwsze spotkania przedsiębiorców z młodzieżą. Rozmowy z uczniami prowadził Prezes Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej Maciej Zajkowski. Ze spotkania wynika, że młodzież w popularnie zwanym “Ekonomiku” jest dobrze przygotowywana teoretycznie i posiada wiedzę chociażby z zakresu zakładania przedsiębiorstwa.

Współpraca z Powiatem

śr, 19 października 2005 15:22

Dziś o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Łomży rozpoczęło się spotkanie Rady Forum Gospodarczego Łomży z Zarządem Powiatu. Spotkanie miało charakter roboczy i poświęcone było omówieniu bieżących problemów i wydarzeń oraz ustaleniu zasad przyszłej współpracy. Na spotkaniu poruszono między innymi temat struktury finansowania Powiatu oraz pozycję Powiatu Łomżyńskiego w rankingach powiatów z całego kraju. Ze strony Starosty Pana Wojciecha Kubraka Rada Forum Gospodarczego Łomży otrzymała zapewnienie o utrzymaniu i rozwijaniu, i tak już dobrych kontaktów.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »
 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę