Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pojedynek z liderem

W najbliższą niedziele, na własnym boisku, ŁKS Łomża podejmować będzie obecnego lidera tabeli rozgrywek III ligi piłki nożnej zespół Legionovii Legionowo. Jeśli łomżanie ten mecz wygrają, ŁKS znowu może wrócić na pierwszego w tabeli. Przypomnijmy: jak do tej pory, przed własną publicznością, ŁKS jeszcze nikomu nie uległ. Ba... w Łomży nie stracili nawet jednej bramki.

Niedzielny mecz będzie siódmym w jesiennej kolejce rozgrywek. Łomża jest co prawda beniaminkiem III ligi, ale póki co radzi sobie bardzo dobrze. Z sześciu rozegranych meczy ŁKS trzy wygrał i co ważne wszystkie trzy u siebie (z Unią Skierniewice 1 : 0; z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1 : 0 i ze Zniczem Pruszków 3 : 0), raz zremisował, a dwa razy przegrał.
U siebie ŁKS pokonywał nawet tych którzy wydawali się o wiele silniejsi. Także Legionovia Legionowo to teoretycznie silniejszy i bardziej doświadczony zespół, ale łomżanie nie tracą nadziei mimo że zagrają w osłabieniu - na boisko nie wybiegnie Arkadiusz Chrobot (pauzuje za kartki).
Trener Tadeusz Gaszyński podkreśla, że także z Legionovią można wygrać. Tym bardziej, że piłkarze ŁKSu „czują się mocni psychicznie na własnym obiekcie”.

Mecz ŁKS Łomża – Legionovia Legionowo w niedziele o 16.00 na stadionie miejskim w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę