Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lkslomza.tk

Wymęczone zwycięstwo w Pucharze

Puchar Polski W zakończonym niedawno meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa ŁKS pokonał w Kolnie miejscowego Orła (liga okręgowa) 2-1. Nasi zawodnicy na początku spotkania wyraźnie przeważali, później gra się wyrównała. Pierwszą bramkę dla ŁKS-u strzelił Strzeliński na początku spotkania. Po przerwie wyrównał Brzeziński a w okolicach 70 minuty zwycięską bramkę dla ŁKS-u strzelił Rafał Boguski.


Tak więc tym skromnym zwycięstwem Łomżyński Klub Sportowy awansuje do V rundy Pucharu Polski. Kolejnego przecwinika poznamy niebawem.

Widzów: ok. 250 (30-40 osób z Łomży)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę