Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
Źródło: www.lks.lomza.tk

Czas na harpagony!

Po sześciu latach przerwy naprzeciw siebie staną jedenastki ŁKS-u Łomża oraz Gwardii Warszawa. Mecz ten będzie okazją dla Łomżan do poprawienia niekorzystnego bilansu w bezpośrednich meczach obydwu zespołów.

Gwardia w tym sezonie gra poniżej oczekiwań - aktualnie zespół z Warszawy zajmuje przedostatnie, 15 miejsce w tabeli posiadając zaledwie 8 punktów (2 wygrane, 2 remisy, 6 porażek), a przecież to 4 drużyna minionego sezonu. W ostatniej kolejce zarówno ŁKS, jak i stołeczny zespół przegrali swoje mecze, jednak faktem jest, że za rywali mieli zespoły z innych półek 3 ligi. ŁKS zasłużenie przegrał w Grójcu z miejscowym Mazowszem, a Gwardia przegrała na własnym stadionie po kontrowersyjnym sędziowaniu z aktualnie 11 Ceramiką Paradyż. Dodać również nalezy "harpagony" to zespół który w swojej przeszłości zdobywał Puchar oraz wicemistrzostwo Polski. Tak więc w tym meczu łomżyńscy piłkarze powinni pokazać swoja sportową złość i zrehabilitwać się za niedzielną porażkę. Łomżyńskiej jedennastce pomagać będzi atut własnego stadionu, na którym łomżyński sezpół nie zaznał smaku porażki, a nawet remisu oraz fanatyczna publiczność. Tak więc zaprszam wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 16 października o godzinie 14:00 na stadionie miejskim przy ulicy Zjazd w Łomży.

Przypominamy, że na tym meczu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy do puszek na oprawy spotkań ŁKS-u.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę