Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża - Okęcie Warszawa dziś o 15.00

Teoretycznie dzisiejszy przeciwnik ŁKSu jest słabszy. Okecie Warszawa zajmuje przedostatnią pozycje w tabeli, a ŁKS mimo jednego zaległego spotkania, jest na jej początku. Tymczasem Tadeusz Gaszyński trener ŁKS mówi, że ten mecz może być trudniejszy niż rozegrany tydzień temu na wyjeździe w Olsztynie. Wówczas ŁKS wygrał 2 do 0.

Piłkarze ŁKS-u Łomża zagrają przed własną publicznością, na własnym boisku i w dodatku z zespołem, który w tym sezonie wygrał tylko jeden mecz. czemu zatem Tadeusz gaszyński obawia sie tego spotkania?
- Olsztynianie grali otwarty futbol, którego nie spodziewam się po Okęciu. Goście wyjdą na boisko zapewne ze wzmocnioną defensywą, żądni rewanżu za porażkę 0:1 na własnym boisku z Ceramiką Paradyż. Receptą na rywali może być szybko strzelona bramka. Aby wygrać, trzeba wpierw remisować, więc zabezpieczymy też dostęp do własnej bramki. - mówił Gaszyński Gazecie Wyborczej.

Trener podkreśla, że zespołowi zależy na kolejnych trzech punktach. Warto dodać, że do tej pory na własnym boisku ŁKS jeszce nie przegrał, a Gaszyński mówi: "chcemy przedłużyć passę zwycięstw na naszym stadionie do czterech".

Poczatek spotkania ŁKS Łomża Okęcie Warszawa w sobotę 15.00.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę