Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

"Prestiżowo" w Olsztynie

Sezon 3 ligi rozkręcił się już na dobre. Za nami jest już 7 kolejek ligowych. Tydzień po nieodbytym spotkaniu w Łomży (przypomnijmy, spowodowane wypadkiem autokaru wiozącego piłkarzy i działaczy Legionovii Legionowo) nasi piłkarze udadzą się do Olsztyna by rozegrać spotkanie z liderem tabeli - OKS-em 1945 Olsztyn.

Klub z Olsztyna powstał po upadku Stomilu (klubu, który na doświadczył gry w 1 lidze). Obecny klub bazuje na jego rezerwach i dwóch grupach juniorskich. Nawiązując do dawnych sukcesów jest kontynuatorem tradycji swego poprzednika. W Olsztynie grają głównie wychowankowie oraz piłkarze z regionu. Potencjał piłkarski jest bardzo dobry, o czym świadczą wyniki. Głównym celem OKS-u w tej rundzie jest zajęcie jak najwyższego miejsca w rozgrywkach trzecioligowych. Trenerem OKS 1945 jest legendarny i bardzo popularny w Olsztynie piłkarz Stomilu Andrzej Biedrzycki (konio). Jak już wspominaliśmy OKS obeznie zajmuje pierwsze miejsce w lidze w lidze z dorobkiem 13 punktów. Warto również zauważyć, że zespoł z Olsztyna w tym sezonie nie doznał jeszcze żadnej porażki. Nasz klub traci to "Stomilu" 3 punkty, jednak mamy jeszcze w zanadrzu przełożone spotkanie z Legionovią.
Ten mecz prestiżowo zapowiada się nie tylko z przyczyn sportowych. Kibice z Olsztyna zapowiadają, że stworzą super atmosferę na tym meczu, a do stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego wybierają się też nasi kibice. Tak więc zapraszam wszystkich na stadion przy ulicy Piłsudskiego 69a 25 września o godzinie 16:00.

Kibice ŁKS organizują wyjazd na meczu OKS 1945 Olsztyn - ŁKS Łomża. Zbiórka odbędzie się w sobotę 25 wrzesnia o godz. 12:30 na Placu Niepodległości (dawny dworzec PKS). Koszt przejazdu w obie strony to 10 zł. Bilet wstępu na stadion to 5 i 10 zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę