Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lkslomza.tk

Po punkty do Paradyża

W kolejnym meczu 3 ligi 14 drużyna tabeli - Ceramika Paradyż podejmie na własnym stadionie beniaminka, a za razem wicelidera - zespół ŁKS-u Łomża. Obydwie drużyny od siebie dzieli dystans 10 punktów, jednak nie można jednoznacznie stwierdzić faworyta tego meczu. Zespół Ceramiki na własnym stadionie zremisował 1-1 z Mazowszem Grójec, 0-0 z obecnym liderem - Pelikanem Łowicz, a także wygrał 4-2 z grajewską Warmią. Łomżyński zespół u siebie wygrał wszystkie mecze jednak na wyjeździe zdobył tylko 4 punkty, wygrywając z OKS-em 1945 Olsztyn oraz remisując z Drwęcą.

Ponadto zespół może być osłabiony brakiem czterech podstawowych zawodników: Adam Kamiński narzeka na ból w kolanie, Arkadiusz Chrobot ma problemy z pachwiną, Marcin Łukaczyński ma zapalenie krtani a Marcin Strzeliński narzeka na mięsień czworogłowy uda. O tym czy ci piłkarze wystąpią na boisku w Paradyżu zadecyduje w niedzielę lekarz. Z tego powodu kilku rezerwowych zawodników może mieć szansę na przekonanie trenera i działaczy, że warto w nich inwestować. Trener Gaszyński jest optymistą. Twierdzi, że w zespole panuje pełna mobilizacja i ŁKS jedzie do Paradyża po punkty. Jako ciekawostkę można dodać, że drużyna Ceramika istnieje dopiero 9 rok. Mecz obędzie się w niedzielę, 24 października o godzinie 14:00 w Paradyżu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę