niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2006/07

1. kolejka - 29/30 lipca

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok  0 : 2
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 4 : 0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0 :2
ŁKS Łomża - Polonia Bytom - przełożony na 11 października
Zawisza Bydgoszcz SA - Odra Opole 1 : 0
Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 0 : 1
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów 1 : 1
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 1
Unia Janikowo - Lechia Gdańsk 2 : 2

2. kolejka - 5/6 sierpnia

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1 : 0
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2 : 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 3 : 4
Odra Opole - Kmita Zabierzów 3 : 2
Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz SA 0 : 1
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 0 : 0
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2 : 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1 : 0

3. kolejka - 12/13 sierpnia

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0 : 2
Miedź Legnica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 : 2
ŁKS Łomża - Zagłębie Sosnowiec 0 : 3
Zawisza Bydgoszcz SA - Śląsk Wrocław 2 : 0
Kmita Zabierzów - Polonia Bytom 3 : 3
Ruch Chorzów - Odra Opole  1 : 0
Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa 1 : 0
Unia Janikowo - Górnik Polkowice 0 : 0
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 1

4. kolejka - 19/20 sierpnia

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0
Górnik Polkowice - Lechia Gdańsk  3 : 1
Polonia Warszawa - Unia Janikowo 2 : 2
Odra Opole - Stal Stalowa Wola 0 : 1
Polonia Bytom - Ruch Chorzów 0 : 0
Śląsk Wrocław - Kmita Zabierzów  2 : 0
Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz  0 : 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łomża 1 : 1
Piast Gliwice - Miedź Legnica

5. kolejka - 26/27 sierpnia

Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 1 : 1
ŁKS Łomża - Piast Gliwice 0 : 1
Zawisza Bydgoszcz SA - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 : 1
Kmita Zabierzów - Zagłębie Sosnowiec 3 : 2
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 3 : 0
Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom 0 : 5
Unia Janikowo - Odra Opole 2 : 3
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 2 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice 0 : 1

6. kolejka - 30 sierpnia

Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok 1 : 0
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0
Odra Opole - Lechia Gdańsk 0 : 2
Polonia Bytom - Unia Janikowo 3 : 1
Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 26 września
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2 : 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kmita Zabierzów  0 : 0
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz SA 0 : 2
Miedź Legnica - ŁKS Łomża  0 : 0

7. kolejka - 2/3 września

Jagiellonia Białystok - ŁKS Łomża - 3 : 2

Zawisza Bydgoszcz SA - Miedź Legnica 0 : 1
Kmita Zabierzów - Piast Gliwice 13 września
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 : 1
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 0 : 0
Unia Janikowo - Śląsk Wrocław 2 : 0
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0 : 0
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 3 : 0

8. kolejka - 9/10 września

Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 3 : 2
Odra Opole - Górnik Polkowice 1 : 0
Polonia Bytom - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk  1 : 1
Zagłębie Sosnowiec - Unia Janikowo 3 : 0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola 1 : 0
Piast Gliwice - Ruch Chorzów 2 : 3
Miedź Legnica - Kmita Zabierzów 0 : 0
ŁKS Łomża - Zawisza Bydgoszcz  1 : 3

9. kolejka - 16/17 września

Zawisza Bydgoszcz SA - Jagiellonia Białystok 3 : 1
Kmita Zabierzów - ŁKS Łomża 2 : 1
Ruch Chorzów - Miedź Legnica 1 : 0
Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0 : 0
Unia Janikowo - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 : 0
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2 : 1
Górnik Polkowice - Polonia Bytom 2 : 1
Polonia Warszawa - Odra Opole 0 : 0

10. kolejka - 23/24 września

Jagiellonia Białystok - Odra Opole 2 : 1
Polonia Bytom - Polonia Warszawa 1 : 1
Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice 1 : 0
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 : 2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Lechia Gdańsk 0 : 0
Piast Gliwice - Unia Janikowo 1 : 0
Miedź Legnica - Stal Stalowa Wola 3 : 2
ŁKS Łomża - Ruch Chorzów 2 : 3
Zawisza Bydgoszcz SA - Kmita Zabierzów 3 : 0

11. kolejka - 30 września/1 października

Kmita Zabierzów - Jagiellonia Białystok 0 : 0
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz  2 : 0
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łomża 0 : 0
Unia Janikowo - Miedź Legnica 1 : 5
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 : 0
Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec 1 : 2
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław  5 : 1
Odra Opole - Polonia Bytom 0 : 3

12. kolejka - 7/8 października

Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 2 : 2
Śląsk Wrocław - Odra Opole 0 : 0
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Warszawa 3 : 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Polkowice 5 : 0
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1 : 2
ŁKS Łomża - Unia Janikowo 1 : 3
Zawisza Bydgoszcz SA - Stal Stalowa Wola  2 : 0
Kmita Zabierzów - Ruch Chorzów 1 : 2

13. kolejka - 14/15 października

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0 : 1
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 0 : 0
Unia - Zawisza Bydgoszcz SA 1 : 1
Lechia Gdańsk - ŁKS Łomża 3 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica  1 : 0
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2 : 1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 : 0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1 : 3
Polonia Bytom - Śląsk Wrocław 1 : 0

14. kolejka - 21/22 października
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław  3 : 0
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 0 : 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Odra Opole 1 : 1
Piast Gliwice - Polonia Warszawa 1 : 0
Miedź Legnica - Górnik Polkowice 0 : 2
ŁKS Łomża - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1
Zawisza Bydgoszcz SA - Lechia Gdańsk 2 : 1
Kmita Zabierzów - Unia Janikowo 3 : 2
Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola 2 : 0

15. kolejka - 28/29 października

Stal Stalowa Wola - Jagiellonia Białystok 2 : 2
Unia Janikowo - Ruch Chorzów 4 : 0
Lechia Gdańsk - Kmita Zabierzów 5 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz SA 3 : 2
Górnik Polkowice - ŁKS Łomża 0 : 1
Polonia Warszawa - Miedź Legnica  5 : 0
Odra Opole - Piast Gliwice 1 : 0
Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 29 października, godz. 12:00 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec, 29 października. godz. 17:00 

16. kolejka - 4/5 listopada

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec, 4 listopada, godz. 13:00 
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Śląsk Wrocław, 4 listopada, godz. 18:00 
Piast Gliwice - Polonia Bytom, 3 listopada, godz. 17:00 
Miedź Legnica - Odra Opole, 4 listopada, godz. 11:00 
ŁKS Łomża - Polonia Warszawa, 4 listopada, godz. 13:00 
Zawisza Bydgoszcz SA - Górnik Polkowice, 4 listopada, godz. 17:00 
Kmita Zabierzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 5 listopada, godz. 12:00 
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, 3 listopada, godz. 19:00 
Stal Stalowa Wola - Unia Janikowo, 4 listopada, godz. 13:00

17. kolejka - 11/12 listopada

Unia Janikowo - Jagiellonia Białystok, 11 listopada, godz. 12:00 
Lechia Gdańsk - Stal Stalowa Wola, 11 listopada, godz. 12:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów, 11 listopada, godz. 13:00 
Górnik Polkowice - Kmita Zabierzów, 11 listopada, godz. 18:00 
Polonia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz SA
Odra Opole - ŁKS Łomża, 11 listopada, godz. 17:00 
Polonia Bytom - Miedź Legnica, 12 listopada, godz. 12:00 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, 11 listopada, godz. 17:00 
Zagłębie Sosnowiec - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 11 listopada, godz. 13:00 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę