Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pokonali Łomżę

GKS Piast Gliwice to pierwszy w drugiej lidze pogromca ŁKS Browar Łomża. Piątkowy mecz obu drużyn zakończył się jednobramkowym zwycięstwem piłkarzy z Gliwic. W 19 minucie spotkania z dobitki - po odbiciu piłki przez Kamila Ulmana - jedynego gola w tym meczu strzelił Jarosław Kaszowski. Jak relacjonują obserwatorzy mecz był ciekawy i pełen walki. W ciągu 94 minut gry obie drużyny stworzyły wiele sytuacji z których mogły paść bramki...

Także łomażnie, choć nie byli faworytami tego spotkania kilkakrotnie groźnie atakowali. Tylko w pierwszej połowie meczu podopieczni Czesława Jakołcewicza oddali 6 strzałów w kierunku bramki Piasta, z tego trzy zmierzały w jej światło, ale pewnie wszystkie te strzały bronił Krzysztof Kozik.

Najbliżej pokonania bramkarza Piasta był Mariusz Marczak. W 25 minucie spotkania po jego strzale piłka zmierzała w samo okienko bramki ale, Kozik paradą wybił ją na rzut rożny

Piłkarze z Gliwic dopingowani przez około 2,5 tys swoich kibiców atakowali trochę częściej i jak się okazało skuteczniej. Przewagę zyskali już w 19 minucie gry. Kamil Ulman broniąc strzału Dariusz Solnicy odbił piłkę przed siebie, wprost pod nogi nadbiegającego Jarosława Kaszowskiego, który pewnie skierował ją do bramki.
Ten sam piłkarz znalazł sie w niemal identycznej sytuacji 20 minut później. Tym razem łomżan przez utrata bramki uchronił jeden z naszych obrońców ofiarnie rzucając i wybijając piłkę.

Po przerwie łomżanie mieli doskonała okazję do wyrównania. W 48 minucie Rafał Bałecki pozostawiony bez opieki przed polem karnym potężnie uderza, ale doskonała interwencja popisuje się bramkarz Gliwic.
Kolejnym piłkarzem ŁKS-u bliskim strzelenia gola był Zbigniew Kowalski. Uderzając głową z około 5 metrów przed bramką Piasta Gliwice Kowalski posłał piłkę minimalnie nad poprzeczką.

Choć okazji do zdobycia bramek obie drużyny w tym meczu miały jeszcze kilka, nie udało się ich wykorzystać. Ustalony w 19 minucie meczu wynik spotkania ŁKS Łomża – Piast Gliwice 0 : 1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.


Skład ŁKS Łomża:
Kamil Ulman, Paweł Galiński, Zbigniew Kowalski (k), Krzysztof Janicki, Piotr Petasz, Paweł Strózik, Paweł Głowacki (81` Tomasz Łuba), Mariusz Marczak, Rafał Bałecki, Jacek Dąbrowski, Tomasz Bzdęga (70` Maciej Lesisz)

informacja na podstawie: www.piast.gliwice.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę