Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Bezbramkowo w Stalowej Woli

Wynikiem 0 : 0 zakończył się dzisiejszy mecz II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a ŁKS-em Łomża. Po wyrównanym meczu Nasza drużyna, mimo że już rozegrała 10 meczów ma na koncie zaledwie 4 punkty.

Jak powiedział nam trener ŁKSu Czesław Jakołcewicz dzisiejszy mecz był najsłabszy w wykonaniu drużyny i przy normalnej dyspozycji powinnniśmy ten mecz wygrać. Niemniej zdaniem szkoleniowca, wynik jest sprawiedliwy. Mieliśmy kilka sytuacji, ale żadna nie skończyła się bramką. Gospodarze właściwie nie mieli 100% sytuacji, choć kilka razy zagrażali bramce Ulmana. Jak mówi trener, musimy popracować nad ofensywą, aby strzelać bramki.

Trudno gra się bez kibiców, jeszcze trudniej bez kibiców i boiska. Wszystkie te mankamenty mają wpływ na grę zespołu. Szkoda tułaczy. Oby nie umarł zapał w kibicach, oby jeszcze było komu i dla kogo grać na wiosnę. Oby.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę