Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lkslomza.tk

Utrzymać pozycję lidera!

Już w sobotę, 11 września o godzinie 15:00 w Grajewie nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach 3 ligi. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół z regionu - grajewska Warmia. Sobotni przeciwnik ŁKS w poprzednim sezonie zajął wysokie 5 miejsce, a na ten sezon ambicje Grajewian sięgają wyżej. Aktualnie w tabeli zespół Warmii zajmuje 10. miejsce, a ŁKS 1, jednak przewaga łomżan wynosi tylko 3 punkty.


Ostatnie spotkanie ligowe między tymi zespołami odbyło się 2 lata temu (4 liga podlaska). Wtedy grajewianie okazali się lepsi. Tym razem tak być nie musi, a po ostatnich zwycięstwach łomżyńskim kibicom wzrósł apetyt na wygrane. Niekorzystnym czynnikiem dla łomżyńskiej drużyny będzie fakt, iż na stadion w Grajewie nie zostaną wpuszczeni nasi kibice z powodu remontu trybuny dla gości.


Wcześniejsze spotkania ŁKSu i Warmi

IV LIGA. SEZON 2000/2001:
ŁKS – Warmia 1:1,
Warmia – ŁKS 0:3.

IV LIGA. SEZON 2001/2002:
ŁKS – Warmia 1:3,
Warmia – ŁKS 1:0.

III LIGA:
Mlekpol Warmia – ŁKS – ?.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę