Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża liderem

Główne zdjęcie
Tadeusz Gaszyński
trener ŁKS Łomża

Po pięciu kolejkach spotkań ŁKS Łomża jest liderem I grupy III ligi piłki nożnej. Łomżyński zespół prowadzony przez Tadeusza Gaszyńskiego trzy spotkania wygrał, w jednym zremisował i raz poniósł porażkę. ŁKS Łomża tak jak Legionovia Legionowo na swoim koncie ma 10 punktów, ale ze względu na lepszy układ bramek w tabeli jest wyżej. Trener Gaszyński podkreśla, że pierwsze miejsce w tabeli cieszy, ale do tej pory rozegrano dopiero 1/3 zaplanowanych na jesień spotkań.

„Tadeusz Gaszyński” - skandowali kibice ŁKSu po sobotnim meczu ze Zniczem Pruszków. Zarówno wynik tego spotkania 3 : 0 jak i obecna pozycję Łomżyński Klub Sportowy w dużej (jeśli nie w głównej) mierze zawdzięcza właśnie jemu. To pod kierunkiem Tadeusza Gaszyńskiego ŁKS był zdecydowanym liderem rozgrywek IV ligi piłkarskiej w poprzednim sezonie. To dzięki Gaszyńskiemu po sześciu latach przerwy łomżanie awansowali do rozgrywek III ligi piłki nożnej. I to dzięki trenerowi, jako beniaminek, radzi tu sobie bardzo dobrze.

Sam Tadeusz Gaszyński komentując wysoką pozycję ŁKS-u po 5. kolejkach spotkań podkreśla, że: „drużyna jest zupełnie inna od tej, która wywalczyła awans do III ligi. W większości są to młodzi piłkarze i jeszcze „niewygrani” w piłkę nożną, którzy mają przed sobą przyszłość. ŁKS Łomża daje im możliwości rozwoju." Gaszyński dodaje, że pierwsze miejsce cieszy. Najważniejsze jego zadanie to stworzenie teamu który będzie spokojnie grał w piłkę nie wstydząc się i przynosząc chlubę klubowi i społeczności miasta.
„Jako trener postawiłem sobie zadanie – 20 punktów w rundzie jesiennej. Po pięciu kolejkach jesteśmy na półmetku, ale ja jestem realistą i bardzo mocno stąpam po ziemi. 10. punktów bardzo cieszy i jeśli nie będą nas trapić kontuzje i kartki to będziemy walczyć o jak najwięcej. Niemniej jest to dopiero 1/3 jeszcze przed nami 10 jesiennym spotkań.”
Tadeusz Gaszyński dodaje, że zespół i on pracuje z pokorą, a patrzy w przyszłość. Jak dodaje „w zespole nie może być żadnych hamulców, bo wszyscy ciągniemy ten sam wózek”

zobacz:
Tabela rozgrywek III ligi piłki nożnej
Terminarz rozgrywek III ligi piłki nożnej

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę