Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

Na początek z Unią Skierniewice

Już w sobotę 14 sierpnia rusza piłkarska trzecia liga. Po sześciu latach nieobezności ŁKS Łomża znowu zagra mecze na tym szczeblu rozgrywek. Pierwszym przeciwnikiem łomżyńskiej jedenstaki będzie 8 zespół ubiegłego sezonu - Unia Skierniewice.

Z pewnością beniaminek z Łomży po wielu zmianach w składzie będzie chciał się pokazać przed własną publicznością i wygrać to spotkanie, jednak ograna na boiskach III-cio ligowych Unia może te plany troszkę pokrzyżować. Nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić wszystkich kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego na to spotkanie i pomóc naszym piłkarzom dopingując im i stwarzając niepowtarzalną atmosferę na stadionie. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Zjazd 18 w Łomży.
Ceny biletów: 7(ulgowy) i 10zł (zwykły)
Dzieci do 14 lat (za okazaniem legitymacji), żołnierze służby czynnej i kobiety wstęp wolny !

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę