Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mecz Warmia Grajewo - ŁKS Łomża bez kibiców z Łomży

Zarząd Klubu Sportowego "WARMIA" Grajewo uprzejmie informuje, że w związku z przeprowadzaną gruntowną modernizacją stadionu przy ul. Piłsudskiego 30 A w Grajewie, na którym rozgrywane są mecze naszego klubu w sezonie 2004/2005, nie będzie możliwe przyjęcie kibiców drużyny ŁKS Łomża w dniu 11 września 2004 roku, to jest dniu zaplanowanego spotkania pomiędzy drużynami "WARMII" Grajewo a ŁKS Łomża.

Decyzja Zarządu podyktowana jest zaleceniami Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, względami bezpieczeństwa i brakiem możliwości zabezpieczenia sektora dla kibiców przyjezdnych ze względu na demontaż trybun. Przewidywane ukończenie prac modernizacyjnych - maj 2005 roku.

W związku z powyższym informujemy, że w dniu spotkania stadion w Grajewie będzie obiektem zamkniętym dla kibiców drużyny przyjezdnej. Prosimy kibiców ŁKS Łomża o dostosowanie się do decyzji Zarządu K.S. "WARMIA" w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień oraz kosztów, powstałych wskutek
przybycia kibiców łomżyńskiego klubu do Grajewa

Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Z wyrazami szacunku

Janusz Szumowski
Dyrektor K.S. "WARMIA"

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę