Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

W środę piłkarskie derby!

Po dobrym początku sezonu naszym zawodnikom znowu przyjdzie walczyć o ligowe punkty u siebie. Tym razem w derbowym pojedynku przeciwnikiem bedzie "odwieczny" rywal - Ruch Wysokie Mazowieckie. Mimo olbrzymich problemów gości z utrzymaniem w ubiegłym sezonie działacze i zawodnicy zapowiedzieli, ze w tym roku pokażą na co ich stać.

Ten pojedynek bedzie także nieformalnym rewanżem za mecz Pucharu Polski na szczeblu regionalnym (4-0 dla Ruchu) wieć łomżyńskim piłkarzom napewno nie zabraknie ambicji ani motywacji.
Zapraszam wieć wszystkich sympatyków piłki nożnej na ten arcyciekawy pojedynek o mistrzostwo III ligi. Pomóżmy naszym piłkarzom tworząc wspaniały klimat, bo takie mecze zdarzają sie bardzo żadko !!!
Mecz rozpocznie sie 25 sierpnia (środa) o godz 17:00 na stadionie miejskim przy ulicy Zjazd 18 w Łomży.
Ceny biletów: 7zł (ulgowy) i 10z ł(zwykły)
Dzieci do 14 lat (za okazaniem legitymacji), żołnierze służby czynnej i kobiety wstęp wolny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę