Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

Po punkty do Nowego Miasta Lubawskiego

Już w najbliższą sobotę, 21 sierpnia nasi piłkarze pojadą na swój pierwszy wyjazdowy mecz tego sezonu. Po niedawnym zwycięstwie zespół Tadeusza Gaszyńskiego przekonał się, że trzecia liga wcale nie jest taka straszna i po walce można pokonać przeciwnika. Tym razem przeciwnik będzie trudniejszy i będzie grał na własnym terenie, a będzie nim Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

W ostatnim sezonie gospodarze sobotniego spotkania zajeli 10 miejsce w tabeli, jednak po wzmocnieniach są typowani na jednego z kandydatów do awansu do 2 ligi. Po ostatniej kolejce, w której Drwęca pokonała u siebie Ceramikę Paradyż 3-0 zespół ten został liderem 3 ligi. Tak więc przed beniaminkiem z Łomży stoi trudne zadanie ale jeśli nasi piłkarze staną na szczycie swoich możliwości to powinni przywieść choć jeden punkt z Nowego Miasta Lubawskiego.
- Rozpoczęliśmy sezon dobrze. Zespół powoli się poznaje, z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Drwęca jest bardzo trudnym rywalem, niewiele wiem na ich temat. Z pewnością jednak zagramy inaczej niż u siebie – nie tak odważnie. Wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Za wcześnie mówić jeszcze o składzie, ale już teraz jestem pewien, że dokonam co najmniej jednej korekty w porównaniu do pierwszego meczu - twierdzi trener Gaszyński.
Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ulicy Jagiellońskiej 20 o godzinie 17:00. Wszystkich, którzy chcą pokonać 167 km dzielące oba miasta i dopingować naszą drużynę zapraszam na ten mecz!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę