Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lkslomza.tk

W sobotę ze Zniczem

W najbliższą sobotę - 4 września - ŁKS rozegra kolejny mecz na własnym stadionie w 3 lidze. W tej kolejce przeciwnikiem łomżyńskiego zespołu będzie podwarszawski Znicz Pruszków. Sobotni przeciwnik ma tyle samo punktów co nasz klub i taki sam stosunek rozegranych meczów, jednak statystycznie miał łatwiejszych rywali.

Jak pokazały wcześniejsze kolejki - każdy może wygrać z każdym. Miejmy nadzieje, że naszym piłkarzom własny stadion i zgromadzeni na nim kibice kolejny raz przyniosą szczęście oraz że ostatnia porażka podziała na nich mobilizująco. Nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić wszystkich na to spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę