Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Oaza spokoju

„Każdego dnia ze wschodem słońca dusza nasza rodzi się na nowo”

-Właśnie dzisiaj chcę spróbować przeżyć ten dzień dobrze i nie od razu załatwić w nim problemy całego mojego życia. Spróbuję przeżyć go tak, jak nie miałabym jeszcze odwagi żyć przez resztę mojego życia.
-Właśnie dzisiaj chcę być szczęśliwa. Zakładam, że prawdą jest: „najczęściej ludzie są na tyle szczęśliwi na ile postanowią nimi być”.
-Właśnie dzisiaj chcę się dostosować do tego co jest, a nie próbować dostosowywać wszystkiego do moich własnych życzeń. Chcę sprostać mojemu losowi, jakikolwiek on będzie.
-Właśnie dzisiaj chcę ćwiczyć mój umysł. Chcę poznawać rzeczy godne poznawania. Chcę nauczyć się czegoś pożytecznego. Chcę czytać coś wymagającego wysiłku, myślenia, skupienia.
-Właśnie dzisiaj chcę ćwiczyć moją wolę na trzy sposoby: zrobię coś dobrego i nie wypomnę tego ani nie pochwalę się tym. Dokonam co najmniej dwu rzeczy , na które zwykle nie mam ochoty. Nie okażę nikomu, że moje uczucia zostały zranione.
-Właśnie dzisiaj chcę mieć plan postępowania: mogę nie trzymać się go ściśle , lecz spróbuję powstrzymać się od pochopności i niezdecydowania.
-Właśnie dzisiaj znajdę spokojną chwilę dla siebie i spróbuję się odprężyć. Spojrzę wtedy na moje życie z lepszej perspektywy.
-Właśnie dzisiaj chcę pozbyć się obaw i cieszyć się tym co piękne. Ufam, że dając z siebie dużo światu, dużo przez to zyskuję.
-Właśnie dzisiaj chcę być zgodna z otoczeniem. Chcę dobrze wyglądać być odpowiednio ubrana, mówić spokojnym tonem, być uprzejma nie krytykować niczego, nie wyszukiwać „dziury w całym” i nie zmieniać nikogo z wyjątkiem siebie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę