Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,
szczęśliwego Nowego 2006 Roku
życzy zespół redakcji.

„Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie” Benjamin Franklin

Kiedy kwiaty kwitną, nie czekają, czy ktoś na nie spojrzy. Kiedy drzewa rodzą owoce, nie pytają, czy ktoś po nie sięgnie. Kiedy zaczynamy życie, sami nie wiemy, co nas w przyszłości spotka. Dni mijają zbyt szybko. Nieubłagany czas na nikogo nie czeka. Ludzki los zapisuje się w księgach. Ile w nich zmartwień, egoizmu, chorób, łez, bólu, cierpienia i strachu, jak mało radości, miłości, przyjaźni, szczęścia i spełnionych marzeń.

Każdy z nas przez życie przechodzi lepiej lub gorzej. Czy jednak przez to stajemy się prawdziwymi, wrażliwymi osobami. Jak blisko śmierć musi przejść obok nas, by każdy zrozumiał swój los, docenił wartość tego, co ma.
Pamiętajmy więc, aby - chwytać dzień dzisiejszy w obie dłonie i przyjmować to, co ofiarował, z wdzięcznością. Nie poddawajmy się, walczmy do końca. Cieszmy się światłem, powietrzem, życiem, uśmiechem, płaczem i zabawą, uściskiem dłoni, iskierką nadziei, dobrym sercem, przyjaźnią. Zawsze jest jakaś droga, jakieś światełko w tunelu, trzeba tylko odnaleźć się w danej chwili. Nie ma sensu w miejscu tkwić, trzeba dalej, pełnią serca żyć.

Anna Dąbrowska

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę