Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Kolęda dla nieobecnych

A nadzieja znów wstąpi w nas, nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodze¬nie. I choć przygasł świąteczny gwar, bo zabrakło znów czy¬jegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj - wbrew tak zwanej ironii losu. Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować przyjaciół, Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, bo są z nami, choć w innej postaci. ! przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drży powietrze, Ze odeszli po to, by żyć i tym razem będą żyć wiecznie.

Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat,
Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole.
Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas
I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole.

Boże Narodzenie - najpiękniejsze ze Świąt. Czasem naj¬smutniejsze - jak u mnie. Jest to puste miejsce przy stole, zabraknie głosu bliskiej, kochanej osoby. Nie będzie łatwo, wiem. Ale może poczuję w tym pięknym momencie, przy wigilijnym stole Jej obecność...
A podczas naszego spotkania wigilijnego - spotkania Amazonek - wśród radości wspólnego przebywania z sen¬tymentem wspomnimy koleżanki, które odeszły do Pana. Tak nam było razem miło, wesoło, tak sobie pomagałyśmy, tyle zrobiły dobrego...Mam nadzieję, że patrzą na nas z GÓRY, że jakoś nam pomagają i są dumne z tego, ile udało nam się razem osiągnąć.
A ten cień smutku niech nam równoważy radość - ko¬lejne Święta znów wokół żłóbka, choinki, cała rodzina ra¬zem, wspólne kolędy. Nasz świat toczy się dalej, dni płyną. Znów coś trzeba będzie zrobić, zrealizować nowy pomysł, spotkać nowych przyjaciół.
Trwajmy więc w radości Narodzenia Naszego Pana. Niech cud z Szopki Betlejemskiej da nam siły
i umocni nas każdego dnia. BĄDŹCIE Z NAMI!


Barbara  PorwołSnu zaspanym,
radości zatroskanym,
czasu zapracowanym,
miłości, zdrowia i pogody ducha
z okazji
Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
życzą Amazonki


Helena Putkowska
pt, 10 grudnia 2010 15:59
Data ostatniej edycji: pt, 10 grudnia 2010 16:03:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę