Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Biuletyn 38 - grudzień 2003

„Nadzieja to coś, co trzeba sobie wywalczyć, nie można jej dostać.” Maryanne Vollers W numerze: - Szansa na życie n Letrazol – czy skuteczny? - Partnerstwo pacjent onkologiczny lekarz – refleksja n Prawa pacjenta - Kontrolujemy stan swojego zdrowia - Trzynaście rad jak żyć - Serce – sercu – fotoreportaż z X-lecia - Spotkanie opłatkowe - Polecamy wartościowe książki - Z listów do redakcji - Gdzie szukać pomocy? Radości rodzinnych spotkań i serc wypełnionych miłością, pomyślności i zdrowia w Nowym Roku 2004 — życzy redakcja biuletynu


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę