Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Wartościowe pozycje książkowe

Maryanne Vollers – „I będę żyć...”
Osobliwe zwierzenia ze zmagań z losem czyli rakiem piersi lekarki, która znalazła się na biegunie południowym w stacji Amundsena i Scotta. Tu, na Antarktydzie odkryła, że jest chora. Dzięki łączom satelitarnym i internetowym nawiązała kontakt z onkologiem. Podjęła walkę sama. Ze względu na warunki pogodowe samolot zrzucił tylko lekarstwa, niestety nie mógł wylądować i zabrać pasażerki do kraju.
To opowieść o przyjaźni, poświęceniu dla innego człowieka i zwykłej dobroci. To książka o nadziei. „Nadzieja to coś, co trzeba sobie wywalczyć, nie można jej dostać.”
* * *
Krystyna Różanowska – „Kładka nad przepaścią”
Wzruszająca opowieść doświadczonych chorobą nowotworową, dramatyczne przeżycia i interesująca odsłona nowego świata, w którym niszczy choroba, ale także buduje i sprawia, że smak życia staje się intensywniejszy.
* * *
Dr Chopra – „Twórzmy zdrowie”
Pozycja o sile psychiki w walce o własne zdrowie, w zapobieganiu i zwalczaniu chorób.
* * *
Powyższe pozycje dostępne są w księgarniach.
„Pokonać los” – wydawnictwo Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży (dostępne w siedzibie klubu)
Swoisty drogowskaz dla innych, Przekonuje, że nie wolno ulec poczuciu beznadziejności ani zwątpieniu gdy dotknie okrutny los.
* * *
Polecamy!

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę