Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zmiana granic przyszłej Podstrefy SSSE

Podczas dzisiejszej sesji, Radni Rady Miejskiej Łomży zmienili uchwałę dotyczącą zgody na ustanowienie Łomżyńskiej Podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Zmiany dotyczyły wyłączenia z terenu planowanej Podstrefy pasa z infrastrukturą techniczną ulicy miejskiej oraz terenów Pepees-u, a włączeniu w nią działek przy Gaspol-u oraz ulicy Poligonowej. Zmiany te wynikają w głównej mierze z rezygnacji Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego w Łomży z inwestowania w Specjalnej Podstrefie Ekonomicznej.

Teren przeznaczony pod utworzenie Łomżyńskiej Podstrefy SSSE, podobnie jak poprzednio, składa się z trzech kompleksów. Pierwszy kompleks to siedem działek o łącznej powierzchni 2,8059 ha, znajdujących się  przy ul. Wojska Polskiego (tereny za WSA). Kompleks drugi to działka przy ul. Poligonowej o łącznej powierzchni 1,7253 ha, zaś trzeci kompleks to działka przy Gaspol-u o powierzchni 4,3895 ha. Łączna powierzchnia terenów przeznaczonych pod utworzenie Łomżyńskiej Podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wyniesie prawie 9 ha, a nie ponad 16 ha, jak to było poprzednio planowane.


źródło: www.lomza.pl

 

Edyta Gawrych
cz, 31 stycznia 2008 11:14
Data ostatniej edycji: cz, 31 stycznia 2008 11:18:42

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę