Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Konkurs „Łomżyński Laur Gospodarczy”

Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński oraz Prezes Łomżyńskiej Izby Przemyslowo – Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski serdecznie zapraszają wszystkich przedsiębiorców do udziału w organizowanym wspólnie, po raz pierwszy Konkursie pod nazwą „Łomżyński Laur Gospodarczy”.

Celem konkursu jest wyróżnianie i promocja najlepszych przedsiębiorców, a także dostrzeganie ich szczególnych osiągnięć. Konkurs skierowany jest do sektora MŚP, z terenu miasta Łomża i Powiatu Łomżyńskiego, których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych.

Nagrodę Prezydenta Miasta Łomża i Prezesa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej otrzymają laureaci oraz osoby wyróżnione w Konkursie, a przyznawane będą w czterech kategoriach: INICJATYWA ROKU, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA, MAŁY PRZEDSIĘBIORCA i MIKRO PRZEDSIĘBIORCA.

W konkursie przyznawana jest nagroda w formie tytułu i wyróżnienia. Tym samym nagroda uprawnia do uczestniczenia na preferencyjnych warunkach w wybranej imprezie targowej organizowanej przez Urząd Miejski w Łomży oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest terminowe złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników. Tytuł „Łomżyński Laur Gospodarczy” przyznaje Kapituła Konkursu, na podstawie dokonanej oceny przez Ekspertów.

I edycja konkursu rusza od dnia dzisiejszego, tj. 22.04.2008r. i trwa do 15.05.2008r.

W załączniku Regulamin oraz Formularz Zgłoszeniowy.


Serdecznie zapraszamy!

 

 

Załączniki

Edyta Gawrych
wt, 22 kwietnia 2008 14:30
Data ostatniej edycji: śr, 23 kwietnia 2008 09:12:27

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę