Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Środki z RPO na lata 2007-2013 już dostępne

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa 3 kwietnia 2008r. zorganizowała spotkanie z Panem Grzegorzem Orłowskim Członkiem Komitetu Monitorującego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ekspertem z dziedziny funduszy europejskich oraz doradcą Posła RP Roberta Tyszkiewicza, na temat kryteriów przyznawania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego w Latach 2007-2013, w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie odbyło się w Hotelu “GROMADA” i skierowane było do mikro, małych i średnich przedsiebiorstw. Pan Orłowski w formie prezentacji multimedialnej przedstawił szczegółowo dwa priorytety Regionalnego Programu Operacyjnego:

Priorytet I: Wzrost innowacyjności i wspieranie przedsiębiorczości w regionie

Działanie 1.4. Wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw (będzie dostępne: przełom kwiecień/ maj)

Priorytet III: Rozwój turstyki

Działanie 3.2. Wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw z branży turystycznej (już jest dostępny)

Podczas spotkania Pan Orłowski przekazał zainteresowanym przedsiębiorcom szczegółowe kryteria dotyczące działań 1.4. i 3.2., tj. przeznaczenie środków unijnych na konkretne cele, wysokość przeznaczonych środków finansowych, informacje o wydatkach kwalifikowanych na poziomie projektu, rozpiętość punktów przyznawaną podczas oceny projektu, dokumenty niezbędne do złożenia projektu.

Praktyczny charakter spotkania umożliwił zebranym uczestnikom na zadawanie pytań, a po zakończeniu dyskusji był czas na indywidualne rozmowy z ekspertem.

W spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu przedsiębiorców, czlonków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej oraz przedstawicieli firm niezrzeszonych w Izbie.

Poniżej podajemy link do strony internetowej, na której są informacje i wzory wniosków do poszczególnych programów.

Wiecej info na www.wrotapodlasia.pl

 

Edyta Gawrych
pt, 04 kwietnia 2008 11:22
Data ostatniej edycji: pt, 04 kwietnia 2008 11:47:09

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę