Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

EDPOL - "Przedsiębiorstwem Fair Play"

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż dnia 24 kwietnia 2008r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego nasz członek - firma PPH EDPOL EXPORT – IMPORT, został uhonorowany Certyfikatem“Przedsiębiorstwo Fair Play”, który otrzymał z rąk Mieczysława Bąka – Przewodniczącego Komisji Ogólnopolskiej Programu “Przedsiebiorstwo Fair Play” oraz specjalny dyplom uznania od Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Dworzańskiego. Firma została nagrodzona podczas X edycji programu, przechodząc dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe.

źródło: www.wrotapodlasia.pl
źródło: www.wrotapodlasia.pl
źródło: www.wrotapodlasia.pl
źródło: www.wrotapodlasia.pl

Przedsiębiorstwo Fair Play” to firma, która jest oceniana nie tylko ze względu na wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów, ale również czy: postępuje rzetelnie wobec klientów, ułożyła sobie współpracę z kontrahentami i nie miała zaległości w regulowaniu zobowiązań, terminowo wywiązywała się ze zobowiązań wobec Skarbu Państwa, uczciwie i rzetelnie reklamuje się, jednocześnie nie dyskredytując konkurencji, stowrzyła swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu, aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach charyratywnych, wspiera wszelkiego rodzaju inicjatywy edukacyjne, kulturalne oraz sportowe, jej działalność jest przyjazna środowiska naturalnemu oraz potrafi usatysfakcjopnować wymagających odbiorców.

W województwie podlaskim 20 firm zostało Laureatami Programu “Przedsiębiorstwo Fair Play”, w tym dwie firmy z Łomży.

Firma Edpol to ekspert od zdrowego żywienia, która współpracuje ze światem nauki, specjalizując się w produkcji mieszanek przyprawowych i dodatków funkcjonalnych do żywności wykorzystywanych w zakładach przemysłu spożywczego. Glównymi produktami firmy są: przyprawy, posypki dekoracyjne, mieszanki przyprawowe i marynaty, koncentraty spożywcze, desery i dodatki do przemysłu piekarniczo – cukierniczego.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Edyta Gawrych
pt, 25 kwietnia 2008 11:54
Data ostatniej edycji: pt, 25 kwietnia 2008 13:20:39

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę