Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Prezydent popiera stanowisko Izby

Dnia 7 maja 2008 roku Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński zwrócił się do Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży Pana Mirosława Oliferuka z prośbą “ ...o przekazanie apelu do podmiotów prowadzących szkolenie kandydatów na kierowców, aby ograniczyli poruszanie się po najbardziej obciążonych ruchem ulicach miasta,

Wniosek Prezydenta Miasta Łomża w sprawie nauki jazdy.
Wniosek Prezydenta Miasta Łomża w sprawie nauki jazdy.

w szczególności na ulicach Wojska Polskiego, Aleja Legionów, Giełczyńska i Polowa, w godzinach szczytu, to jest od godz. 7.00 do 9.00 i od 15.00 do 17.00 oraz unikali poruszania się za innymi pojazdami nauki jazdy” (cały tekst zamieszczamy obok).

Wierzymy, iż powyższy apel znajdzie uznanie w działaniu Dyrekcji WORD-u w Łomży i przynajmniej w jakiejś części zostanie zrealizowany.

 

 


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę