Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Przyjazna infolinia dla przedsiębiorców - 9524

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa zaprosiła na spotkanie z przedsiębiorcami przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży, na prezentację nowego portalu internetowego. Zalety funkcjonowania projektu “Urząd Pracy 7 dni w tygodniu, 24h na dobę” przedstawił koordynator projektu Pan Hubert Bieniek.

Nowoczesna technologia stworzona na rzecz służb zatrudnienia ma za zadanie ułatwić przedsiębiorcom szukających osób do pracy do łatwego zapoznania się z ofertami osób poszukujących zatrudnienia. System 7/24 posiada infolinię dla pracodawców 9524 oraz dla bezrobotnych 9510, dzięki któremu możliwe jest opublikowanie ogłoszenia. Wystarczy tylko zalogować się na stronie www.up.podlasie.pl

Infolinia obsługiwana jest przez konsultantów we wszystkich Powiatowych Urzędach Pracy.

Zapraszamy do tej dogodnej formy poszukiwania dobrych pracowników.

 

 

Edyta Gawrych
pt, 04 kwietnia 2008 11:51
Data ostatniej edycji: pt, 04 kwietnia 2008 11:53:39

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę