Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejne spotkanie w Łomży w sprawie SSSE

W dniu dzisiejszym, tj. 29.01.2008r., doszło do spotkania władz miasta Łomża z przedstawicielami Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej oraz z zaintersowanymi przedsiebiorcami. Podczas zebrania zostały uszczegółowione sprawy dotyczące terenów pod inwestycje, mające być w podsterfie ekonomicznej.

Jak poinformował Prezydent Brzeziński w dniu jutrzejszym (30.01.2008r.) odbędzie się posiedzenie Rady Miejskiej, która będzie rozpatrywać sprawę przyłączenia miasta Łomża do SSSE. W przypadku zatwierdzenia uchwały przez Radnych Miasta, proces przystąpienia do SSSE będzie przebiegać w kilku etapach:

  1. Podpisanie Porozumienia przez Prezydenta Miasta Łomża oraz Prezesa Zarządu SSSE.

  2. Wniosek SSSE zawierający niezbędne dokumenty: dotyczące lokalizacji podstery – mapy, decyzje, uchwały Rady Miasta – listy intencyjne i biznes plany przedsiębiorców, zostanie dostarczony do Ministra Gospodarki.

  3. Po zaakceptowaniu wniosku przez Ministra Gospodarki, nastąpi wspólne ogłoszenie Władz Miasta Łomża i organu SSSE o przetargu na działki.


Liczymy na pozytywny finał przedsięwziecia.


W spotkaniu udział wzięli: Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński, Wiceprezydent Marcin Sroczyńaski, Wiceprezes Zarządu SSSE Leszek Dec, Główny Specjalista ds. promocji i rozwoju SSSE Piotr Tarasiewicz, Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Maciej Zajkowski, Kierownik Obsługi Biura Edyta Gawrych oraz zainteresowani przedsiebiorcy.

 

 

Edyta Gawrych
wt, 29 stycznia 2008 15:09
Data ostatniej edycji: wt, 29 stycznia 2008 15:22:54

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę