Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Kołakowski wiceministrem rolnictwa?

Główne zdjęcie
Poseł Lech Kołakowski

Łomżyński poseł Partii Republikańskiej, wcześniej PiS, Lech Kołakowski, może objąć stanowisko wiceministra rolnictwa w rządzie. Taką informację publikuje dzisiaj gazeta.pl.

Powołując się na swoje ustalenia gazeta.pl pisze, że ma odejść z Banku Gospodarstwa Krajowego i zostać wiceministrem rolnictwa. 

Kołakowski w połowie września 2020 roku nie poparł ustawy tzw. „Piątki Kaczyńskiego”, którą krytykowali rolnicy. W listopadzie odszedł z PiS by 1. lipca 2021 roku powrócić w jako członek Partii Republikańskiej. 4. lipca 2021 roku, na kongresie PiS, prezes Jarosław Kaczyński wymieniał Kołakowskiego w kontekście Pakietu Rolnego. Chwalił Jego pomysły w tej dziedzinie. W tym też miesiącu rozpoczął  pracę w BGK.
W mediach pojawiło się także wiele publikacji o tym, że poseł Kołakowski pracuje nad założeniami dotyczącymi rolnictwa, a które miałyby się znaleźć w „Polskim Ładzie”. Teraz pojawia się informacja, a może przeciek, że miałby wejść do rządu. Czas pokaże. Zapytany o komentarz poseł Lech Kołakowski nie chce komentować doniesień, choć przyznaje, że żadnej nominacji nie otrzymał. 

 

Kołakowski przeciw PiS a za rolnikami - zawieszony

Podziękowania naszym posłom w imieniu rolników składa Zdzisław Łuba

Poseł Lech Kołakowski odchodzi z PIS

"Nie mogłem dobić się do prezesa Kaczyńskiego"

Podziękowania dla odważnego posła

Poseł Kołakowski uruchamia telefon interwencyjny dla rolników

Republikanin Kołakowski wrócił do Prezesa Kaczyńskiego

Poseł Lech Kołakowski zadziałał?

Kołakowski inżynierem Pakietu Rolnego

Poseł Kołakowski w BGK?


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę