Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Podziękowania naszym posłom w imieniu rolników składa Zdzisław Łuba

Główne zdjęcie
Zdzisław Łuba - Przewodniczący Powiatowej Rady Podlaskiej Izby Rolniczej w Łomży

Wyrazy uznania i podziękowanie w imieniu rolników skupionych wokół Izby Rolniczej Powiatu Łomżyńskiego. Zainspirowany przekazem zatroskanych o swoją przyszłość rolników, w imieniu członków Izby Rolniczej Powiatu Łomżyńskiego, kieruję do posłów z województwa podlaskiego: Lecha A. Kołakowskiego, Stefana Krajewskiego, Aleksandry Szczudło, Mieczysława Baszko oraz Roberta Winnickiego, którzy nie poparli ustawy tzw. „piątki dla zwierząt" wyrazy uznania i podziękowanie.

Wymienieni posłowie swoją odważną postawą postawili interes rolników i ich rodzin ponad interes polityczny, za co rolnicy skupieni w strukturach Izby Rolniczej Powiatu Łomżyńskiego są bardzo wdzięczni.

Jednocześnie wyrażamy głęboką nadzieję, że senatorowie z województwa podlaskiego: Mariusz Gromko, Jacek Bogucki i Marek Komorowski zrozumieją zagrożenia, jakie ww. ustawa niesie dla rolników i nie poprą jej - wzorem wymienionych posłów - podczas procedowania w Senacie.


Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Powiatowej Rady Podlaskiej Izby Rolniczej w Łomży

Zdzisław Łuba

Łomża, dn. 21.09.2020 r.

hpsc316.png

tekst płatny

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę