Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

SPARTAKIADA AMAZONEK – CIECHOCINEK – 25 SIERPIEŃ 2012 r.

25 sierpnia w Ciechocinku odbyły się największe zmagania sportowe kobiet po leczeniu raka piersi - Ogólnopolska Spartakiada Amazonek . "Mistrzostwa Polski w Wieloboju".

Spośród drużyn z 32 miast najlepsze okazały się  Amazonki z Kielc i t Kich ( I miejsce),
Na drugim miejscu Amazonki ze Szczecina, ostatnie miejsce na podium zajęły Amazonki z Poznania.
Wszystkim wygranym oraz i uczestniczkom Spartakiady serdecznie gratulujemy. Pięknie wcieliłyście w życie międzynarodowe hasło Amazonek : „ DĄŻ  DO  SORAWNOSCI ”
( Reach to Recovery ).
Po zmaganiach sportowych Amazonki w  różowych daszkach, białych koszulkach z różową wstążką i różowymi balonikami przeszły korowodem przez miasto Ciechocinek, inaugurujący wielką kampanię społeczną „ Sekrety Życia ”. Akcja zachęcała kobiety do dbania o siebie – o swoje zdrowie, marzenia, aspiracje i jednocześnie zachęca do aktywnego życia, pozytywnego myślenia i oczywiście regularnego badania piersi. Mieszkańcy i kuracjusze bardzo żywo i z sympatią reagowali na hasła na koszulkach oraz ulotkach: „ Masz Marzenia ?, Działaj”, „ Twoje zdrowie jest najważniejsze”, Zasługujesz na miłość i szacunek”, „ Odkryj swoje mocne strony ”, „ Bądź pewna swojej wartości ”.
Drużyna z Łomży w składzie : Halina Potocka, Regina Kalska, Grażyna Kleczkowska zajęły IV miejsce.

Helena Putkowska
pt, 12 października 2012 13:18
Data ostatniej edycji: wt, 16 stycznia 2018 10:11:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę