Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Biuletyn Nr 67„

„Nie ma rzeczy, nie ma rzeczy niemożliwych, Wszystkich ludzi uszczęśliwić, Tylko daj mi, Panie, proszę, skrawek nieba, I nic więcej , i nic więcej mi nie trzeba ”


Święta Wielkanocne - co roku są czasem wyczekiwa¬nym, czasem radości i wiosny. W tym roku szczególnie, ponieważ nadeszły tak późno. Zima dłużyła się już nam wszystkim. A wiosną , wraz ze słońcem, nasze życie na¬biera blasku, mamy nowe plany, z nadzieją patrzymy w przyszłość.
I cieszymy się, że jeszcze tyle przed nami: tyle mamy do zrobienia, tyle czasu spędzimy z bliskimi, z rodzi¬ną, z przyjaciółmi. Może i przybyło nam to specjalne miej¬sce na cmentarzu, które teraz będziemy stale odwiedzać - ale w blasku słońca, przy błękitnym niebie nawet cmentarz wygląda inaczej. Daje nadzieję - tak jak zmartwychwstały Chrystus - na inne, lepsze TRWANIE. Wierzymy, że ci, któ¬rzy całe życie pracowali dla dobra innych, którzy cierpie¬li, którzy przeszli przez życie dobrze czyniąc - otrzymają wieczną nagrodę w Domu Pana. Więc trwamy w radości i nadziei
- pośród pełnej życia i radości wiosny.
Zbliżające się Święta dają nadzieję również wszystkim, którzy walczą z chorobą. Pewnie czeka ich trud i cier¬pienie. Oby nasz Pan dał im siłę, pocieszenie i nadzieję - mimo wszystko. Wierzymy, że wrócą do prawdziwego życia. Wszystkim, którzy zmagają się z chorobą nowotwo¬rową mówimy - pamiętamy o Was, trzymamy za Was kciu¬ki i modlimy się - wszystko będzie dobrze.
Na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy niech nam wszystkim błogosławi zmartwychwstały Chrystus. Prosimy go wsparcie, o siłę, o radość, która pomaga nam każdego dnia. Niech nasz Pan, który powstał z grobu będzie przy nas, przy naszych bliskich, rodzinach, przy wszystkich, któ¬rzy wyciągają do nas rękę w geście przyjaźni.
Bądźcie z nami!

Barbara PorwołZdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary, nadziei i miłości,
radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja
życzą Amazonki

Helena Putkowska
pon, 06 czerwca 2011 14:28
Data ostatniej edycji: pon, 06 czerwca 2011 14:33:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę