Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Święta Wielkanocne.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego prosimy przyjąć życzenia pokoju, dobra i nadziei. Niech Wielkanocny Czas szczodrze obdarzy pomyślnością, pozwoli odetchnąć od codziennych trosk oraz napełni nowymi siłami do realizacji planów i zamierzeń. Życzymy, aby święta upłynęły w rodzinnej atmosferze i przyniosły radość ze spotkania z bliskimi. AmazonkiŚwięta Wielkanocne. Co roku są czasem wyczekiwanym, czasem radości i wiosny. Spoglądamy za siebie i wydaje się, że dni, tygodnie minęły tak szybko... Zima w tym roku dłużyła się nam wszystkim. A teraz - wraz ze słońcem - nasze życie nabiera blasku. Przed nami nowe nadzieje, plany. Tak dobrze spojrzeć w przyszłość i tyle jeszcze zobaczyć przed nami. Tyle mamy do zrobienia, tylu przyjaciół do odwiedzenia, tyle chwil pełnych miłości, które spędzimy z bliskimi. I tyle kwiatów, które wyrosną w naszych ogrodach. A może uda nam się zobaczyć miejsca, o których marzyliśmy od tak dawna? Może wreszcie pogodzę się z przyjaciółką, której nie widziałam tak długo? Może więcej czasu spędzę z moją mamą, którą zbyt rzadko odwie¬dzam? A może tej wiosny w mojej rodzinie przybędzie ukochany wnuczek? Ach, wiosna daje nam prawdziwą nadzieję. Wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy walczą z chorobą. Czeka ich trud i cierpie¬nie, i modlimy się, aby nasz Pan dał im siłę w tej walce. Żeby trwali mimo wszystko. Wierzymy, że wrócą do prawdziwego życia - jak zmartwychwstały Chrystus. To On daje nam prawdziwą nadzieję.
„Nasze życie jest nazbyt krótkie, a nasz świat zbyt mały, by czynić z niego pole bitwy. Napełniajmy więc na wiosnę swoją głowę myślami o nadziei na lepsze ju¬tro, napełnijmy serce pokojem, a usta uśmiechem - wte¬dy wszystko się odmieni. Są przecież wspaniali ludzie, miłe słowa, które jak nowo narodzone gwiazdy spadają z nieba, a kromki chleba dają początek nowego, dobrego życia"
- te słowa wiosną 2005 roku napisała Ania Dąbrowska. Skierowała je do wszystkich Amazonek, wszystkich, którzy zmagają się z choro¬bą nowotworową, wszystkich przyjaciół, wszystkich, którzy czytają nasz biuletyn. Niech będą radością i dają nam wsparcie każdego dnia.
A na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy niech nam wszystkim bło¬gosławi Chrystus. Niech nas wspiera każdego dnia. Niech da nam siłę w trudnych chwilach, radość, która pomaga każdego dnia. Niech bę¬dzie zawsze przy nas, naszych bliskich, naszych rodzinach, wszyst¬kich, którzy darzą nas przyjaźnią i nam pomagają. Bądźcie z nami!

Barbara Porwoł


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę