Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

I znów grudzień, świąteczne przygotowania, spotkania opłatkowe...
Patrzymy wstecz i ...aż zdziwienie: tak szybko minęło? Tak - gdy patrzymy wstecz, zawsze czas minął szybko. Trochę inaczej jest w trakcie roku, gdy trzeba borykać się z różnymi problemami, kłopotami, zwłaszcza tymi zdrowotnymi. Ale jednocześnie gdy zbliża się Boże Narodzenie czujemy wszyscy, że nie ma Świąt tak pełnych uczucia, wzruszenia, radości...
Gdy wspólnie z naszymi bliskimi zasiadamy do tego specjalnego, jedynego w swoim rodzaju stołu - zapominamy o trudnych chwilach, które przeżyliśmy, zapominamy o problemach, które dotknęły nas w ciągu roku. Nawet jeśli puste nakrycie przy stole przypomina nam o tej miłej, kochanej Ani, Ewie, Teresce...., to staramy się myśleć o nich z radością. Tyle dobrych chwil przeżyłyśmy razem, tyle dały nam uśmiechu, miłych słów... Mamy nadzieję, że życzliwie patrzą na nas z tej jedynej, nadzwyczajnej Góry i wspierają Amazonki w ich pracy.
Grudzień i koniec roku zawsze nastrajają do rozważań na temat swojej pracy i podsumowań. Cieszymy się bardzo, że łomżyńskie Stowarzyszenie Amazonek nadał kontynuuje swoją pracę. Nadal systematycznie pomagamy kobietom chorym poprzez codzienne dyżury, odwiedziny w szpitalu i w domu, cotygodniową rehabilitację, wspieranie w każdy możliwy sposób.
Nadal również kontynuujemy działania profilaktyczne w zakresie chorób nowotworowych. Mówimy wszystkim kobietom zdrowym: DBAJCIE 0 SIEBIE! Chodźcie do lekarza! Wykonujcie badania kontrolne! Chętnie nasze koleżanki chodzą na spotkania do szkół średnich i cieszymy się, że młodzi ludzie przyjmują nas tak serdecznie i z zainteresowaniem. Oby tak dalej!
Na nasze jedyne w swoim rodzaju, wspaniałe i pełne wzruszeń Święta Narodzenia Pańskiego życzymy wszystkim jedynych w swoim rodzaju pełnych ciepła chwil w gronie rodzinnym, łez radości przy dzieleniu się opłatkiem, miłego światła choinki.
A na zbliżający się Nowy Rok życzymy zdrowia [ to najważniejsze], spełnienia marzeń, wiele zainteresowania ze strony bliskich i przyjaciół, słowem - czego tylko sobie życzycie.
I pamiętajcie - bądźcie z nami! Tylko dzięki Waszej pomocy możemy nada! patrzeć spokojnie w przyszłość, planować naszą działalność, spotkania... Liczymy na Was! Niech Warn błogosławi Dzieciątko, które powitamy w czasie Świąt Bożego Narodzenia!Helena Putkowska
śr, 08 września 2010 11:19
Data ostatniej edycji: śr, 08 września 2010 11:32:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę