Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

List Wojewody Podlaskiego

z okazji 7 Czerwcowych Dni Walki z Rakiem

Białystok, 1 czerwca 2004 r.

Wojewoda Podlaski

Szanowna Pani
Anna Dąbrowska
Prezes Stowarzyszenia
Kobiet z Problemem
Onkologicznym
w Łomży

Szanowna Pani Prezes
Serdecznie dziękuję za zaproszenie na uroczystości związane z VII Czerwcowymi Dniami Walki z Rakiem organizowanymi przez Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży.
Z wielkim uznaniem odnoszę się do tego przedsięwzięcia. Te niezwykle cenne działania przyczyniają się do podnoszenia świadomości społecznej w jak ogromnym tempie narasta zagrożenie chorobami nowotworowymi, którym należy skutecznie przeciwdziałać.
„Amazonki” ze Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży od 11 lat wspierają kobiety dotknięte przez tę trudną chorobę, niosąc codziennie wielką nadzieję na skuteczna walkę z rakiem. To działalność, która płynie prosto z serca i chęci pomocy innym.
Za to wszystko chciałbym wszystkim „Amazonkom” gorąco podziękować i życzyć wytrwałości na obranej drodze, hartu ducha, wiele osobistego szczęścia i satysfakcji ze swej pracy.
Życzę również aby VII Czerwcowe Dni Walki z Rakiem spełniły wszystkie oczekiwania organizatorów i uczestników. Niech tym dniom towarzyszy ciepły nastrój i klimat tak serdeczny, jaki mogą dać tylko życzliwe ludzkie serca,. których tu dzisiaj nie brakuje.

Z wyrazami szacunku
Marek Strzaliński

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę