Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zwycięstwo

X jubileuszowa spartakiada Amazonek pod hasłem „Dąż do sprawności” odbyła się 19 czerwca br. w Gościmiu k. Gorzowa Wielkopolskiego. Po raz kolejny okazała się ona szczęśliwa dla Łomżanek. Pomimo okrzyku: „Tu o medal nikt nie walczy! Radość życia nam wystarczy!” – zwyciężyłysmy.
Zawodniczki wszystkich ekip starały się wypaść jak najlepiej. Nasza drużyna w składzie: Halina Potocka – kapitan, Bogumiła Bałdyga, Hanna Nowicka, Regina Kalska, wylosowała trzeci numer startowy. Dziewczyny bardzo spokojnie i „na luzie” podeszły do zmagań sportowych. Wykonały swoje zadania starannie i szybko. Po odbytych konkurencjach obserwowały zmagania innych zawodniczek, kibicując rywalkom. Nie oczekiwały na zwycięstwo i puchar, zwłaszcza że na klubowych półkach stoi ich już wiele. Jakież było zaskoczenie, kiedy ogłoszono wyniki. Na 51 drużyn startujących w spartakiadzie, Amazonki z Łomży okazały się najsprawniejsze i zdobyły I miejsce. Ponadto Halina Potocka dodatkowo otrzymała statuetkę za wielokrotny udział w zawodach. Gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesów. To także skuces klubu i nadzieja.
Kolejne miejsca zajął Lębork, Chorzów, Sosnowiec, Poznań, Międzychód, Szczecinek, Koszalin, Leszno i Konin z Kołobrzegiem równolegle 10-te.
Znowu udowodniłyśmy sobie i innym, że każda walka z rakiem, zarówno w życiu jak i w sporcie, ma sens, że i tutaj możemy odnosić zwycięstwa pomimo przeciwności losu. Tak trzymać!
Anna Dąbrowska

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę